Advert

Şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi
Şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi İzzet TUMAY
Bu içerik 240 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim Bir-Sen işbirliğiyle fikir ve düşünce adamı merhum Mehmet Akif İnan adına düzenlenen ‘Şiir Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa AK Parti Milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk, İl Müftüsü Peyami Güngör, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suphi Döner, MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç, Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Karaaslan, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda bir konuşma yapan Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Bahşi, "Millet olarak Akif’leri sevdiğimizi ifade etmek istiyorum" diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biri İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy, diğeri de aynı hassasiyetle yetişen yerli düşünceyi savunan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen’imizi kurucusu Mehmet Akif İnan’dır. Kahramanlık türküleri söyleyen insanlar çoktur, ancak Akif’ler hem söylemiş, hem yazmış, hem de yaşamışlardır. Biz her iki Akif'in manevi mirasına sahip çıkacağız ve onu yaşamaya, yaşatmaya devam edeceğiz.”

Merhum Mehmet Akif İnan anısında düzenlenen Şiir Yarışması’na konferansıyla katılan yazar Av. Hayati İnanç, düşünce ve fikir adamı İnan’ın yaşamı boyunca ülkesine aşık bir insan olduğunu ifade etti. İnanç söyleşisinde, geçmişten günümüze ülkemizin değeri olan şahsiyetlerin yaşamından kesitler sundu. İnanç, Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen programda yer almaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, kendilerine bu imkânı sunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Konuşmaların ardından dereceye giren yarışmacılar birinci Mehmet Zeki İlkokulu öğretmeni Fethi Ahmet Harmanşah, ikinci 75. Yıl Anaokulu Öğretmeni Esen Aksoy ve üçüncü Necip Fazıl Kısakürek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Dilan Karakaya yazdıkları şiirler okudu. Daha sonra yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ