Advert

3 sorun şimdilik çözüldü!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
3 sorun şimdilik çözüldü!
3 sorun şimdilik çözüldü! İzzet TUMAY
Bu içerik 477 kez okundu.

Kayyum Başkanı Devecioğlu ile ETSO Başkanı Arslan, Elazığspor'un içinde bulunduğu durumla ilgili olarak Vali Kaldırım'a bilgi verirken, tesislerin elektrikleri açıldı, kulübe kömür ve iaşe yardımı yapıldı.

Eren KAYA / TY Elazığspor Kayyum Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığspor'un içinde bulunduğu durum ve sorunlarla ilgili olarak Vali Çetin Oktay Kaldırım'a bilgi verirken, Elazığspor Tesisleri'nin elektrikleri açıldı, ayrıca kulübe kömür ve iaşe yardımı yapıldı.

Sıkıntılı bir süreçten geçen Elazığspor’u kurtarma adına yapılan çalışmalar devam ederken, Elazığspor Kayyum Başkanı Doç. Dr. Devecioğlu ile ETSO Başkanı Arslan, Vali Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Elazığspor’un içinde bulunduğu sıkıntıları ayrıntılı bir şekilde Vali Kaldırım’a aktaran Devecioğlu’nun, acil olarak transfer tahtasının açılması için kaynak bulunması konusunu gündeme getirdiği öğrenildi. Kayyım süreci sonunda güçlü bir yönetim oluşturulması için de çalışmaların başlatıldığı, konunun Vali Kaldırım’a da iletildiği kaydedildi.

Tesislerin elektrikleri açıldı

Öte yandan, bir süredir kesik olan Elazığspor Tesisleri'nin elektrikleri Milletvekili Metin Bulut ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimleriyle açıldı. Elektrikleri açılan tesislerin ısınma sorunu da 5 ton kömür sağlanarak çözüldü. Kulübün yemek ve iaşe sıkıntısı da ETSO Başkanı Asilhan Arslan’ın girişimleriyle çözülerek, 2 haftalık yemek ve iaşe kaynağı sağlanmış oldu.

Elazığspor Kulübü'nden teşekkür

Öte yandan Elazığspor Kulübü, gösterdikleri çabalardan dolayı Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ milletvekilleri, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve ETSO Başkanı Asilhan Arslan'a teşekkür etti.

Elazığspor Kulübü'nden yayımlanan mesajda, “Kulübümüz adına yaşanan problemlerin çözüme kavuşturulması noktasında ve devre arası hazırlıklarının başlatılması için AKSA Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından kulüp tesislerimizin daha önce kesilen elektriklerin yeniden açılmasında, ısınma ve gıda ihtiyaçlarının temininde girişimde bulunan Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a ve ETSO Başkanımız Asilhan Arslan’a teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ