Advert

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş 18 maddeden oluşan bir kanun tekili hazırladıklarını ve çok sayıda vatandaşı ilgilendiren düzenlemelerin yer aldığını söyledi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 559 kez okundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıklamasında "Hazırladığımız 18 maddeden oluşan bu kanun teklifi, çok sayıda vatandaşımızı ilgilendiren düzenlemeler içeriyor. Bunların içerisinde işletmelere asgari ücret desteği, ev hanımlarının evlerinde ürettikleri ürünlerin vergiden muaf tutulması, uyumlu mükelleflere vergi avantajı sağlanması, EPİAŞ'ta uzun vadeli elektrik satışlarının önünün açılması düzenlemeleri oldukça önemli" dedi.

Teklife göre personel sayısı 500'ün altında olan işletmelere 150, 500 üstünde olan işletmelere 100 lira asgari ücret desteği verilecek.

Ev hanımlarının evlerinde ürettikleri ürünlerin vergi alınmayacak. Uyumlu mükelleflere vergi avantajı sağlanacak.  EPİAŞ'ta uzun vadeli elektrik satışları yapılacak.

elazığ elazığ haberkent haberkent gazetesi asgari üvret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ