Advert

Erdem: Sıkıntımız giderilmeli

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Erdem: Sıkıntımız giderilmeli
Erdem: Sıkıntımız giderilmeli İzzet TUMAY
Bu içerik 203 kez okundu.

Esnafların sorunları Birlik Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda değerlendirildi

Erdem: Sıkıntımız giderilmeli

İrfan ARSLAN / Esnaf ve sanatkârların yeni yılla birlikte artan Bağ Kur prim ücretleri ile birlikte diğer sorunları Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Mustafa Yavuztürk’ün de katıldığı toplantıda ele alındı.

Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Birlik Başkanı Cemil Erdem, özellikle Bağ Kur primlerindeki artışın esnafların sıkıntısını artırdığını belirterek, "Bu konuda bir görüşümüz var. Bu primlerin esnaf ve sanatkarlarımızın sıkıntılarını artırmaması için ya indirim yapılmalı ya da devlet bu prim ödemelerinin bir bölümünü esnafların sırtından almalı” dedi.

SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer de, borcu olan esnafların 883 lira prim yatıracaklarını kaydederek, "Esnaflarımız bu borçlarını yapılandırmaları durumunda 750 TL prim yatıracaklar. Arada 130 TL'lik bir fark var. Bu, esnaflarımız adına önemli bir rakam. Borcunu yapılandıracak olan esnaflarımız yüksek prim ödeme yükünden kurtulurlar” diye konuştu.

Çevre Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci ise, “Poşet uygulamasına ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de geçildi. Uygulama kapsamında yaşanan sıkıntılar zaman içinde alınacak tedbirlerle çözümlenecektir. Burada özellikle poşete para verilmemesi noktasında vatandaşlarımız file veya pazar torbası uygulamasına geçerlerse sıkıntı yaşamazlar” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ