Advert

50 öğretmene STEM eğitimi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
50 öğretmene STEM eğitimi
50 öğretmene STEM eğitimi İzzet TUMAY
Bu içerik 196 kez okundu.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Lego Education koordinesinde gerçekleştirilen “STEM (Science, Technology, Engineering and Math) Günleri” kapsamında; ilkokul ve ortaokul kurumlarında görev yapmakta olan 50 öğretmene iki günlük STEM eğitimleri verildi.

Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Zülfü Genç tarafından legolarla uygulamalı olarak gerçekleştirilen STEM eğitimlerine, TED Koleji ev sahipliği yaptı. Eğitimlerde; fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarının disiplinler arası bir şekilde bütünleştirilmesi ele alındı. 

Programa katılan İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, gelişmiş ülkelerin eğitim politikaları arasında STEM ve kodlama uygulamalarının önemli bir yere sahip olduğunu, ülkemizde bu tür çalışmaların giderek yaygınlaştırılması gerektiğini vurgulayarak; ildeki tüm öğretmen ve öğrencilerimizin bu kapsamda özgün ve yenilikçi çalışmalar hazırlamaları gerektiğini ifade etti.

Strateji Geliştirme Şube Müdürü Fatih Kömürlü ise STEM eğitimleri ile ilgili olarak Fırat Üniversitesi ve Teknokent ile görüşmelerin devam ettiğini, ilde görev yapan öğretmenlere yönelik ücretsiz eğitimlerin sürdürüleceğini belirtti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ