Advert

25 personelin sözleşmesi yenilendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
25 personelin sözleşmesi yenilendi
25 personelin sözleşmesi yenilendi İzzet TUMAY
Bu içerik 661 kez okundu.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında çalışan sözleşmeli personelin sözleşmeleri yenilendi.

İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen imza törenine; İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Kadir Ateş, personel şefi Turgay Çam ile il ve ilçe müdürlüklerinde görev yapan sözleşmeli personel katıldı.

İl Müdürü Karahan, imza töreninde yaptığı konuşmada, "İlimizde 15 mühendis, 5 veteriner hekim ve 5 idari olmak üzere toplam 25 personel sözleşmeli olarak görev yapmaktadır. 2018 yılı tarım çalışanları açısından yoğun bir yıl oldu. Bitkisel ve hayvansal alanda üretimle ilgili birçok başarılı çalışma yaptık. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2019 yılında hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler görmesini temenni ediyor imzalayacağımız sözleşmelerin Elazığ tarımına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tören yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla sona erdi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ