Advert

Altın fiyatlarında son dakika değişiklikleri yaşanıyor. Anlık olarak değişen altın fiyatlarında son durum şu şekilde; son günlerde dolardaki artış aynı şekilde altın fiyatlarına da yansıdı. Geçtiğimiz haftaya oranla altının gramında artış gözlemleniyor. Özel içeriğimizde gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını hakkında anlık değişimleri ve uzman yorumlarını bulabilirsiniz.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 291 kez okundu.

Son Dakika | Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın çeyrek altın fiyatları 12 Ocak

Ülkemizde altın fiyatları konusunda araştırmalar her geçen gün artarak devam etmektedir. Sosyal olarak kültürümüzün önemli bir figürü olan altın, hem düğünlerde gelin ve damada hediye olarak takılan bir nesnedir hem de ülkemizde dolar ve eurodan bağımsız olarak en fazla tercih edilen birikim yöntemidir. 12 Ocak Cumartesi altın fiyatları ne kadar? İşte A'dan Z'ye altın fiyatları ile ilgili her şey...

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Gram altın fiyatları vatandaşlar tarafından çeyrek altın fiyatlarındaki artıştan sonra özellikle takip ediliyor. Düğünlerde ve birikim açısından gram altın vatandaşın gözdesi olmuş durumda. Gram altın 12 Ocak Cumartesi günü 225,82 TL'den alınırken 225,93 TL'den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın hiç şüphesiz ülkemizde en çok satın alınan altın türüdür. Çeyrek altın hem düğünlerde akla gelen ilk takıdır hem de yatırım amacıyla satın alınır. Çeyrek altın bugün 362,92 TL'den alınırken 371,18 TL'den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir. Yarım altın bugün 723,58 TL'den alınırken 742,36 TL'den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın 12 Ocak Cumartesi günü 1.451,70 TL'den alınırken 1.480,18 TL'den satılıyor. Tam altın fiyatları da vatandaşlar tarafından araştırılırken tıpkı yarım altın gibi kolay kolay bozdurulmaz.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını fiyatlarında son durum şu biçimde; bugün 1.502,00 TL'den alınan Cumhuriyet altını 1.525,00 TL'den satılıyor. Cumhuriyet altını ile diğer altın türleri arasındaki fark Cumhuriyet altınının hem daha ağır hem pahalı olması nedeniyle çok daha uzun vadeli birikim aracı olmasıdır.

elazığ elazığ haberkent haberkent gaztesi altın dolar fiyat fiyatlar
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN
ELAZIĞ'DA KATLI KAVŞAĞIN YIKIMI İÇİN "HALK OYLAMASI" BAŞLADI
KADERİNE TERK EDİLDİ!
KADERİNE TERK EDİLDİ!