Advert

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz günlerde Hayır Çarşısı’na kıyafet, oyuncak ve kırtasiye yardımında bulunan Vali M. Lütfullah Bilgin İlkokulu öğrencilerine bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 1376 kez okundu.

Ziyarette Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a proje hakkında bilgiler veren minik öğrenciler, projeyi ilk önce kendi sınıflarında daha sonra büyüterek okulca yaptıklarını ifade ettiler. Öğretmenlerinden çok büyük destek aldıklarını söyleyen çocuklar ihtiyacı olan arkadaşlarına yardım etmekten oldukça memnun olduklarını ve Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı çalışanlarının bu yardımları ihtiyacı olan arkadaşlarına ulaştıracaklarından emin olduklarını söyleyerek Belediye Başkanı Yanılmaz ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu Müdürü Zülfü Dilmen ise, öncelikle Elazığ Belediyesi’nin şehre kazandırdığı ‘Hayır Çarşısı’ için Belediye Başkanı Yanılmaz’a teşekkür etti. Dilmen, öğrencilerinin başlattığı yardım kampanyası ile ihtiyacı olan miniklere umut olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek şunları kaydetti: “Öğrencilerin başlattığı kampanyaya velilerimiz de tam destek oldu. Velilerimiz mağazadan sıfır kıyafetler alarak yardım kampanyamıza destek oldular. Ben başta Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a, değerli öğretmen, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum.”

Miniklerin böyle anlamlı bir projeyi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Yanılmaz da, “Türkiye'deki 1397 belediye içerisinde sosyal yardım projesi konusunda altın madalya aldık.  Dolayısıyla sizin yaptığınız bu yardımlar direkt ihtiyaç sahiplerine gidecek. İhtiyaç sahibi arkadaşlarınız bundan faydalanacak ve sizlere dua edecek. Bizim evlatlarımızdan istediğimiz şey tam da bu. Bu duyarlılık olsun, imkanı olanlar imkanı olmayanlara yardımcı olabilsin. Bugün buna alışan evlatlarımız tam bir Harput beyefendisi yapısıyla büyüyen evlatlarımız demektir. Elazığ olarak bu açıdan gururluyuz şehrimizle gurur duyuyoruz. Hem yardımsever hem vatansever illerden biriyiz. Okullarımız da bu konuda çok güzel projeler yapıyorlar. Sizler de böyle güzel işler yaptınız. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Yanılmaz sınıfları gezerek minik öğrencilerle sohbet etti ve çeşitli hediyeler vererek yaptıkları yardımlar için teşekkür etti. Bülten Haber

elazığ elazığ haberkent
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ