Advert

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, MHP olarak gazetecilerin haber alma ve haber verme özgürlüğünün tam sağlanabilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Çoban, Elazığ’da basının güçlü olduğunu da belirtti.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 1507 kez okundu.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, İl Başkanı Semih Işıkver ve teşkilat üyeleri, Elazığ’daki basın mensupları ile bir araya geldi. Kahvaltıda, Elazığ’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya gelen Prof. Dr. Bilal Çoban, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Prof. Dr. Çoban, “Hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımıza beraber aslında 10 Ocak’ta planladığımız ancak sizin kendi içerinizde organizasyonlarınıza çakışmamak, yaptığınız planlara mani olmamak açısından hafta sonunu beraber bir kahvaltıyla geçirip 10 Ocak Çalışan gününüzü kutlamak istedik” dedi.

Çoban, “Bugüne kadar Elazığ’ın Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'yle başlayan, daha sonra 3 tane gazeteciler cemiyeti oldu. Doğu ve Güneydoğu Anadolu içerisinde etkin bir il olan Elazığ, özellikle son dönemlerdeki gerek ulusal kanallarımız gerekse güçlü medya ve gazetelerimiz ve gerekse güçlü gazeteciler cemiyetlerimiz ile geleceğe daha doğru, daha emin adımlarla yürüyeceğimizin bir göstergesidir. Emekleriniz için çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

MHP olarak gazetecilerin haber alma ve haber verme özgürlüğünün tam sağlanabilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Prof. Dr. Çoban, “Özellikle 31 Mart 2019’da yapılacak olan belediye seçimlerinde ben de bir aday olarak size bu güne kadar aday adaylığım ve daha önceki adaylığım dönemindeki göstermiş olduğunuz ilgi, hassasiyet ve önem için şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Partim adına da bundan sonraki süreçte hem bize hem şehrimize hem de ülkemize hayırlar getireceğine inandığımız süreçte gerek haber alma gerekse haber verme özgürlüğünüzün Milliyetçi Hareket Partisi tarafından tam olarak sağlanması için elimizden geleni yapacağımıza ve bundan sonraki süreçte medya ile olan ilişkilerinizin şehrin menfaatleri doğrultusunda yürüyeceğine sayın başkanım adına da kendi adıma da söz veriyorum. Bundan sonraki süreçte de hepinize başarılar diliyorum” diye kaydetti. Haber Merkezi

elazığ elazığ haberkent haberkent haberler internet site bilal çoban basın
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ