Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bu içerik 1770 kez okundu.

Eren KAYA / Elazığ Barosu, zor günler geçiren Elazığspor'a, Elazığ Barosu olarak hukuki anlamda her konuda destek verileceğini bildirdi. Baro'dan yapılan açıklamada, "Arzu edildiği takdirde Elazığsporumuzun bütün dosyalarına bila bedel Baro olarak devralmaya hukuki yardımda bulunmaya hazırız" denildi.

Elazığ Barosu'ndan konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "52. yılına girdiğimiz koca çınarımız, şehrimizin en büyük markası olan Elazığsporumuz maalesef zor günler geçirmektedir. Kapanmanın eşiğine gelen, çözüm önerilerinin sonuç elde edemediği bu zor dönemde Elazığ Barosu olarak hukuki anlamda her konuda, kulübümüzün yanında olduğumuzu Elazığ kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

Kapanma çözüm değildir. Şehrin paydaşları ile her türlü lobi faaliyetinde katkı sunmaya hazırız. Ortak paydamız olan Elazığspor'un siyasete alet edinmeden, herkesin taşın altına elini koyarak Elazığspor'u ayakta tutmamız gerekir.

Arzu edildiği takdirde Elazığsporumuzun bütün dosyalarına bila bedel Baro olarak devralmaya hukuki yardımda bulunmaya hazırız."

elazığ elazığ haberkent haberkent site maç futbol destek baro elazığspor açıklama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ