Advert

AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE: REKOR OY ALMALIYIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE: REKOR OY ALMALIYIZ
AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE: REKOR OY ALMALIYIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 938 kez okundu.

Yeni yönetim kurulu ile 31 Mart seçimlerine gideceklerini belirten AK Parti İl Başkanı Gürgöze:

Rekor oy almalıyız

İrfan ARSLAN / Adalet ve Kalkınma Partisi yeni yönetim kurulunun ilk toplantısını basın ile birlikte yapan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Bizler yeni yönetim kurulunu oluştururken, deneyimiyle, birikimiyle, donanımıyla partimize katkı sağlayacak adeta güçlü bir takım oluşturmaya gayret ettik. Sizler partimize çalışmalarınızla katkı sağlayacağınıza olan inancımızla seçildiniz, görev aldınız. Sizler atama ile yönetim kuruluna seçildiniz. Normal zamanda çok fazla ilgi uyandırmayan yönetim kurulu bu dönemde çok fazla merak uyandırdı, daha çok dikkat çekti. Bu anlamda bundan sonraki süreçte yapacağınız çalışmalar, ortaya koyacağınız performans ve gayretle sizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğinize inanıyorum” dedi.

Önlerinde 31 Mart yerel seçimlerinin bulunduğunu, hedeflerinin 20 belediyeyi kazanmak olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Gürgöze, şunları söyledi: “Bu süreçte il teşkilatı olarak en yüksek başarıyı elde etmek için ekip ruhuyla takım anlayışı ile çalışacağız. Teşkilatımız disiplinli ve planlı bir çalışma ile geçmişte hedeflerine ulaştı. Bundan sonra da sizlerle de aynı anlayış içinde başarıya ulaşacağımıza inancım tamdır. Bu seçimde Elazığ merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde seçimleri almak yetmez, her seçim bölgesinde en yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte tek ses, tek yürek olarak bu hedefi gerçekleştireceğimize inanıyorum. Sizler sorumluluk bilinci içinde hareket edeceksiniz. Herkesle kucaklaşacak, her fikre saygı göstereceksiniz. İnşallah hep birlikte bu seçim sürecini de zaferle noktalayarak, partimizin başarısına yani bir başarı ekleyeceğiz."

AK Parti Yeni Yönetim Kurulu'nda görevlendirme de yapıldı. Yeni yönetim kurulundaki görevlendirme sonucunda, Ramazan Gürgöze başkanlığında, Atilla Uğur Siyasi Hukuk İşleri Başkanı, Cengiz Taş Teşkilat Başkanı, Adem Şentürk Seçim İşleri Başkanı, Mustafa Akbulut Tanıtım Medya Başkanı, Yunus Çelik Dış İlişkiler Başkanı, Numan Metin Sosyal Politikalar Başkanı, Abdullah Ateş Yerel Yönetimler Başkanı, Murat Aydın Ekonomi İşleri Başkanı, İbrahim Halil Elçi Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı, Şerafettin Elçi Mali ve İdari İşler Başkanı, Haydar Evliyaoğlu Ar-Ge Başkanı, Fatih Çelik İnsan Hakları Başkanı, Mehmet Ateş Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Fetullah Çetinkaya İl Sekreteri olarak görevlendirildi.

elazığhaberkent ramazangürgöze akpartielazığilbaşkanı elazığhaberkent.com elazığhaberleri haberelazığ akpartielazığilbaşkanlığı ramazangürgözegörevdağılımı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!