Advert

SEBZE-MEYVE SATIŞINI BELEDİYELER YAPACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SEBZE-MEYVE SATIŞINI BELEDİYELER YAPACAK
SEBZE-MEYVE SATIŞINI BELEDİYELER YAPACAK İzzet TUMAY
Bu içerik 637 kez okundu.

İzzet TUMAY / Sebze ve meyve fiyatlarında yaşanan artışın yarattığı olumsuzluk ülkede olduğu gibi Elazığ’da da gündem maddelerinin en önemlisini oluşturmaya devam ediyor.

Vatandaşın sofrasına gelene kadar fahiş fiyata ulaşması nedeniyle sebze ve meyve fiyatları ile ilgili önemli adımlar atılmaya başlandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Delegeler Kurulu'nda yaptığı açıklamada, bedediyeler tarafından sebze ve meyve satışına önümüzde ki hafta başlanacağını söyledi.

Bakan Albayrak, “Mayıs ayında 87,2 milyar dolarda gerçekleşen dış ticaret açığı da düştü. 2018'de sizlerin katkısıyla ihracat rakamında en yükseğini gördük. Dengelenme döneminde güçlü bir borçlanma stratejisini ortaya koymaya devam ediyoruz. Dengelenme döneminde güçlü bir borçlanma stratejisini ortaya koymaya devam ediyoruz. Belediyeler sebze-meyve satışına haftaya başlayacak. Sivri biber, patlıcan Türkiye bunu mu konuşacak, birileri stokluyor. Fırsatçılıkla hareket eden birilerinin milletimizin sofrasına el uzatmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

elazığsebze
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK