Advert

KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA
KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA İzzet TUMAY
Bu içerik 356 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, kar yağışının ardından, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, ana arterler, toplu taşıma güzergâhları ve hastaneler başta olmak üzere şehir genelinde kar temizleme ve küreme çalışmalarını sürdürdü.

Belediye ekipleri kar yağışının başladığı andan itibaren greyder, kar küreme araçları, tuzlama ve solüsyon araçları ile başta şehrin ana bulvar ve caddeleri ile tüm güzergâhlarda kar temizleme çalışmalarını gerçekleştirdi.

Ana güzergâhlar ile şehrin yüksek mahallelerinde geceden itibaren kar küreme çalışmalarının gerçekleştirildi. Açıklamada Malatya Caddesi, Cahit Dalokay Caddesi, Atatürk Bulvarı Zübeyde Hanım Caddesi, Sami Çitçi Bulvarı, Şehit İlhanlar Caddesi, İmam Efendi Bulvarı, Salim Hazardağlı Bulvarı,Turan Yazgan Caddesi, Harput yolu, Şehir Hastanesi yolları, İnönü Caddesi, Hulisi Sayın Caddesi ve köprülü kavşaklar olmak üzere şehrin ana güzergâhları ile tüm mahallelerde çalışmalar devam etmektedir.

 

elazığbelediyesi karyağışı karyollarıkapattı kartemizlemeçalışmaları malatyacaddesi haber elazığ şehitilhanlarcaddesi imamefendibulvarı hulusisayıncaddesi elazığfethisekinşehirhastanesi yollardakartemizliği
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK