Advert

KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA

KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA
KARLA MÜCADELEDE ETKİN ÇALIŞMA İzzet TUMAY
Bu içerik 215 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, kar yağışının ardından, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, ana arterler, toplu taşıma güzergâhları ve hastaneler başta olmak üzere şehir genelinde kar temizleme ve küreme çalışmalarını sürdürdü.

Belediye ekipleri kar yağışının başladığı andan itibaren greyder, kar küreme araçları, tuzlama ve solüsyon araçları ile başta şehrin ana bulvar ve caddeleri ile tüm güzergâhlarda kar temizleme çalışmalarını gerçekleştirdi.

Ana güzergâhlar ile şehrin yüksek mahallelerinde geceden itibaren kar küreme çalışmalarının gerçekleştirildi. Açıklamada Malatya Caddesi, Cahit Dalokay Caddesi, Atatürk Bulvarı Zübeyde Hanım Caddesi, Sami Çitçi Bulvarı, Şehit İlhanlar Caddesi, İmam Efendi Bulvarı, Salim Hazardağlı Bulvarı,Turan Yazgan Caddesi, Harput yolu, Şehir Hastanesi yolları, İnönü Caddesi, Hulisi Sayın Caddesi ve köprülü kavşaklar olmak üzere şehrin ana güzergâhları ile tüm mahallelerde çalışmalar devam etmektedir.

 

elazığbelediyesi karyağışı karyollarıkapattı kartemizlemeçalışmaları malatyacaddesi haber elazığ şehitilhanlarcaddesi imamefendibulvarı hulusisayıncaddesi elazığfethisekinşehirhastanesi yollardakartemizliği
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA TERÖR OPERASYONU: 1'İ HDP İLÇE BAŞKANI 4 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA TERÖR OPERASYONU: 1'İ HDP İLÇE BAŞKANI 4 GÖZALTI
İŞTE AK PARTİ'NİN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
İŞTE AK PARTİ'NİN İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI