Advert

CHP sandık çalışmalarına yoğunlaştı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CHP sandık çalışmalarına yoğunlaştı
CHP sandık çalışmalarına yoğunlaştı İzzet TUMAY
Bu içerik 371 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, “Oylarımızın çalınmaması için sıkı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Sizin kullanacağınız oylarla bizden çalınmak istenen geleceğimize sahip çıkacağız’’ dedi.

CHP İl Başkanlığı, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek seçim için sandık çalışmalarına ağırlık verdi. CHP, Elazığ’da kurulacak 970 sandıkta seçim güvenliğini sağlamayı hedefliyor. Seçim tarihi ilan edildikten hemen sonra sandık güvenliği çalışmalarına hız veren CHP Elazığ İl Başkanlığı, bir yandan da sandıklarda görev alacakların eğitimlerine devam ediyor. Gönüllü sandık görevlileriyle iletişime geçerek sandık güvenliği hakkında bilgiler veriliyor. Sandık güvenliği ve sandık görevlileri için her gün en az 10 kişi dönüşümlü olarak görev yapıyor. Sandık güvenliği için her gün yüzlerce sandık sorumlusuyla görüşülüyor ve sandık sorumlularına seçim günü yapacakları görevler hatırlatılıyor. Sandık başında olan görevlilere hakları hatırlatırken vatandaşların seçim süreciyle ilgili soru, talep ve önerilerine de cevap veriliyor.

‘ELAZIĞ’DA KULLANILAN HER OYA SAHİP ÇIKACAĞIZ’

Seçimde hile yapılabileceğine ilişkin endişesi olan vatandaşlara seslenen CHP İl Başkanı Zeki Kaplan,” CHP İl Başkanlığı olarak Elazığ’da kullanılacak her oya sahip çıkacağız. Sandığa giren her oy girdiği şekilde çıkacak ve doğru bir şekilde sayılacak. Sandığa gitme konusunda bir güvensizlik yaşayan tüm yurttaşlarımıza bir çağrı yapmak isterim. Türkiye’nin kaderi, çocuklarımızın kaderi hepimizin kullanacağı oylarla belirlenecek. Oylarımızın çalınmasına izin vermeyeceğiz. Sizin kullanacağınız oylarla bizden çalınmak istenen geleceğimize sahip çıkmak için tüm vatandaşlarımızı sandıklarda görev almaya davet ediyorum’’ dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3