Advert

Sivrice’ye üst geçit yapılacak

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Sivrice’ye üst geçit yapılacak
Sivrice’ye üst geçit yapılacak İzzet TUMAY
Bu içerik 1048 kez okundu.

İlçenin önemli bir sorunu çözüme kavuşuyor

Sivrice’ye üst geçit yapılacak

İrfan ARSLAN / Elazığ’ın Sivrice ilçesinin önemli sorunlarından birini oluşturan demiryolu geçişi, yapılacak olan üst geçit ile çözümleniyor. Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak, üst geçit projesi ile ilgili olarak TCDD Bölge Müdürü Mustafa Çalık ve beraberindeki ekiple birlikte ilçeye yapılacak üst geçit proje alanını yerinde incelediklerini belirterek, "İlçemiz adına önemli bir sorunu çözüme kavuşturma çalışmaları başlattık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Sivrice ilçesinin gelişmesi ve yeni bir süreçle gelişmeye başlaması adına yeni çalışmalarının ve projelerinin bulunduğunu, 31 Mart seçimlerinin ardından bu çalışmaların ilçenin çehresini değiştireceğini belirten Belediye Başkanı Irmak şunları söyledi: “İlçemizin önemli bir sorununu çözmek üzere çalışma başlattık. Bu proje ile ilçemizin Hazar, Olgunlar, Kültür ve Gölbaşı mahalleleri birbirine bağlanacak. En önemlisi ise bu bölgede bulunan 4 okulda eğitim gören öğrencilerin okula gidiş gelişleri emniyete alınmış olacak. Öğrenci velileri vatandaşlarımız yaşadıkları endişelerden kurtulacaklar. Bu proje ile birlikte değişen Sivrice için ilk adımlarımızdan birini atmış olduk. Üstgeçidin projesi hazırlandı. Önümüzdeki süreç içinde projenin bütçesinin yatırım programına konulması ile bu projemizi hayata geçirecek çalışmalarımızı başlatacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU