Advert

Yurt dışında hemşirelik imkânı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yurt dışında hemşirelik imkânı
Yurt dışında hemşirelik imkânı İzzet TUMAY
Bu içerik 326 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü mezunları imzalanan protokol ile Almanya’da çalışabilecek.

Hemşirelik; oldukça talep gören bir meslek. Global bir meslek olduğu için dünyanın her yerinde çalışma imkanı bulunan hemşirelik için çeşitli kuruluşlar tarafından rağbet görüyor. Almanya’nın Berlin kentinde bir sağlık bakım şirketinde başkanlık görevini yürüten Elazığlı Hacı Bayram Bayram da hem derneğin hemşire ihtiyaçlarının giderilmesi hem de öğrencilerin staj imkânlarının sağlanması için bir adım attı. Bayram Elazığ’a gelerek Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudbettin Demirdağ ile protokol imzaladı.

Sağlık alanında ihtiyaç duyulan personel açığının giderilmesi maksadıyla imzalanan protokol kapsamında Fırat Üniversitesi’nden mezun olan hemşirelik bölümü öğrencileri Berlin’deki sağlık kurumlarda çalışma imkanı elde edebilecek.

Ciddi bir ihtiyacın olduğunu belirten Bayram, personel alımında herhangi bir sınırın olmadığını ifade etti. Bayram, Almanya’da çalışabilmek için B2 dil bilgisi ile diplomanın denkliğinin yeterli olduğunu söyledi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ protokolün hayırlı olmasını diledi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!