Advert

Şerifoğulları: Sosyal belediyeciliği tüm şehre yayacağız

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şerifoğulları: Sosyal belediyeciliği tüm şehre yayacağız
Şerifoğulları: Sosyal belediyeciliği tüm şehre yayacağız İzzet TUMAY
Bu içerik 370 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları:

Sosyal belediyeciliği tüm şehre yayacağız

Evren DEMİRDAŞ / AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, sosyal belediyecilik alanında birçok proje hazırladıklarını belirterek, “Hayata geçireceğimiz projelerle sosyal belediyecilik çalışmalarının kalite standartlarını oluşturarak, şehrimizin her yerinde belirli bir seviyenin üzerinde hizmet verilmesini sağlayacağız” dedi.

Toplumun temeli olarak gördükleri aile kurumunu güçlendirecek çalışmaları önceliklerinin başına alacaklarının altını çizen Şerifoğulları şöyle konuştu: “Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz. Erişilemeyen, yardım eli uzatılmayan, hizmet götürülmeyen hiçbir kesim bırakmayacak, kimsesizlerin kimsesi olacağız. Özellikle toplumun temeli olarak gördüğümüz aile kurumunu güçlendirecek çalışmaları önceliklerimizin başına alacağız. İnsana hizmet üreten belediyecilik yapacak, şehrimizi imar ederken nesilleri ihmal etmeyeceğiz. Aile danışma ve yaşam merkezleri, kadın ve gençlik merkezleri, spor merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, engelli ve yaşlı merkezleri gibi hizmetleri en küçük yerleşim birimlerine kadar götürmeye gayret edeceğiz. Sporu, gençlerimiz başta olmak üzere, her kesimin hayatının ayrılmaz bir parçası haline getirecek altyapıyı kuracak, faaliyetleri yoğunlaştıracağız. Sosyal belediyecilik çalışmalarının kalite standartlarını oluşturarak, şehrimizin her yerinde belirli bir seviyenin üzerinde hizmet verilmesini sağlayacağız."

Öte yandan seçim çalışmalarına devam eden Şerifoğulları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü. Şerifoğulları, ayrıca ilin bazı kanaat önderlerini de ziyaret etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK