Advert

AK Parti’den Teşkilat Eğitim Programı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK Parti’den Teşkilat Eğitim Programı
AK Parti’den Teşkilat Eğitim Programı İzzet TUMAY
Bu içerik 370 kez okundu.

AK Parti, Teşkilat Eğitim Programı düzenledi. AK Parti 25 ve 26. Dönem Ankara Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevinde bulunan Aydın Ünal, Elazığ’ın siyaset tecrübesi, birikimi ve başarısı olan bir il olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze tarafından oluşturulan yeni yönetim kurulu, düzenlenen teşkilat eğitim programında bir araya geldi. Düzenlenen programa AK Parti 25 ve 26. Dönem Ankara Milletvekili, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevinde bulunan Aydın Ünal katıldı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, il teşkilatının seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek, “Tüm çalışmalarımızı belediye başkan adaylarımız belirlendikten sonra o günden bugüne kadar teşkilat mensuplarımızla birlikte bir uyum içerisinde, teşkilatlarımızın yapmış olduğu programlar çerçevesinde kampanyalarımızı sürdürmekteyiz. Allah nasip eder geriye kalan 53 günlük süre içerisinde de AK Parti’nin misyonuna uygun bir teşkilatçılık anlayışıyla belediye başkan adaylarımızla birlikte el ele, kol kola ve birlikte çalışarak hedeflediğimiz belediyeleri almayı ve AK Parti’ye, Sayın Cumhurbaşkanımıza 20 belediyenin tamamını AK Partili belediyeler tarafından idare edilecek şekilde hediye etmeyi arzuluyoruz. Çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz” dedi.

 

ÜNAL: EN HEYECANLI VE EN TEDİRGİN OLDUĞUM İL ELAZIĞ

 

25. ve 26. Dönem Ankara Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevlerini yürüten Aydın Ünal ise, “Siyasetin hem teori kısmında bulunmuş birsiyim hem de bir müddet pratiğini yerine getirdik. Bu süreçte de bundan önce 7 ilde teşkilatımızla buluştuk ama en heyecanlı olduğum, en tedirgin olduğum il Elazığ. Neden? Çünkü müthiş bir siyaset tecrübesi var, müthiş bir siyasi bilgi, birikim ve büyük bir siyasi başarı var. Böyle bir teşkilatın karşısında olmak, böyle bir teşkilatın karşısında olmak böyle bir teşkilatın huzuruna çıkmak, böyle bir konuşmayı yapmak benim için gerçekten zor. Heyecanımı bu yüzden mazur görün” ifadelerini kullandı.

Ünal, Elazığ’ın Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu belirterek, “Özellikle AK Parti döneminde çok muhteşem işlere imza attınız, muhteşem zaferlere imza attınız, bütün AK Parti teşkilatını eskisiyle yenisiyle katkı vermiş bütün AK Parti Elazığ teşkilatını da yürekten tebrik ediyorum. Allah sizlerden razı olsun, Allah sizleri bu davadan bu hareketten, bu hizmetten uzak tutmasın. Ben Elâzığ’a ilk defa gelmiyorum. Elâzığ ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Bunu Elazığ’ı övmek için söylemiyorum. Başkanım dünden beri Elazığ’la ilgili bize bilgi verdi. Zaten bildiğimiz bir il ama biz Elazığ’ı en çok milliyetçiliğiyle, vatan perverliğiyle tanıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bürokraside özellikle emniyette, askeriyede ve özellikle polis teşkilatında Elazığlı denildiği zaman akan sular durur. Orada araştırma yapılmaz. Hiçbir şüphe olmaz, bir kişi Elazığlıysa doğrudan özellikle güvenlik teşkilatında görevini alır, hiçbir zamanda yüzümüzü kara çıkarmamıştır. Çok sayıda şehidimiz var, hiç birini diğerinden ayırmadan hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Allah onlardan da razı olsun”diye kaydetti. Haber Merkezi

akparti ramazangürgöze aydınünal cumhurbaşkanlığıbaşdanışmanlığı elazığ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK