Advert

Yanılmaz: Huzurlu aile huzurlu toplum demektir

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yanılmaz: Huzurlu aile huzurlu toplum demektir
Yanılmaz: Huzurlu aile huzurlu toplum demektir İzzet TUMAY
Bu içerik 473 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen ve toplumun en temel taşı olan aile kurumunun güçlenmesine katkı sunan Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Yanılmaz’ı ADEM Birim Sorumlusu Ayşe Keskin, ADEM’de görevli uzman hocalar ve minikler karşıladı.

ADEM’den hizmet alan ve aldığı hizmet sonucu aile ilişkilerinin daha huzurlu ilerlediğini aktaran vatandaşlarımız ise özellikle merkezin ücretsiz oluşunun kendilerini daha çok mutlu ettiğini ifade ettiler. Hem çocukları için hem de kendileri için danışmanlık hizmeti aldıklarını kaydeden vatandaşlar görevlilerin güler yüzlü ve ilgili olmasının da ADEM’e olan güvenlerini artırdıklarını kaydettiler.

Amaçlarının şehrimize ve çocuklarımıza faydalı olmak olduğunu ve bu doğrultuda eğitim sunduklarını aktaran ADEM’de görevli hocalar da nazik ziyaretleri için Başkan Yanılmaz’a ve ekibine teşekkür etti.

Geleceğimizin teminatı çocukların daha iyi yetişmesi için ADEM bünyesinde birçok hizmetin hayata geçirildiğini belirten Başkan Yanılmaz, sağlıklı ve mutlu çocukların yetiştirilmesi için işini iyi bilen ve mesleğini severek yapan uzman hocalar eşliğinde birçok çalışma yaptıklarını aktardı. Bu çalışmalar neticesinde aile ve çocukların mutluluğuna ve memnuniyetine şahit olduklarını aktaran Yanılmaz, “Huzurlu aile huzurlu toplum demektir" dedi.

Daha sonra çocuklarla birebir ilgilenen ve onlarla şakalaşan Yanılmaz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada çocukların hep öncelikli olacağını kaydetti. Ziyaret sonunda ise minikler Yanılmaz'a, kendilerinin de bulundukları bir albüm hediye ettiler. Bülten Haber

elazığbelediyesi adem sosyalbelediyecilik başkanyanılmaz elazığbelediyesiailedanışmaveeğitimmerkezi ayşekeskin
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3