Advert

11 ANA BAŞLIKTA 100 PROJE

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
11 ANA BAŞLIKTA 100 PROJE
11 ANA BAŞLIKTA 100 PROJE İzzet TUMAY
Bu içerik 1623 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, TÜGVA Kadın Aile Koordinatörlüğünün düzenlediği kahvaltı programı oldu.

Şerifoğulları, “AK Parti iktidarının bugüne kadar yapmış olduklarını anlatabilmesi, hem de bizlerin 31 Mart’tan sonra 1 Nisan sabahında makama oturup 5 yıl boyunca ilimiz adına yapabileceklerimizi anlatabilmemiz açısından sizlerin desteği bizler için çok önemli. Bu noktada özellikle sizlerden istirham ediyorum, sizlerin bizim yanımızda olmanız bize güç verir. Fazlasıyla koşturmamıza, çalışmamıza destek olursunuz. Bu noktada bizlerden desteğinizi ve duanızı esirgemezseniz bizlerde dönüp 5 yıl boyunca başımızı yastığa koymadan sizlere hizmet edeceğiz. Bu noktada bizlere güvenin, bizlere inanın. İnşallah Elazığ’da ak belediyecilikle, Şahin Şerifoğullarıyla, teşkilatımızla hep birlikte hayal ettiğimiz olabilme adına çalışmalarımızı gece gündüz demeden yapacağız. 11 ana başlıkta 100 proje hazırlığımızı önümüzdeki hafta sizlerle paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Şerifoğulları’nın bir diğer durağı ise esnaf ziyareti oldu. Belediye Çarşısı esnafı ile bir araya gelen Şerifoğulları, sorun ve talepleri dinledi. Aday Şerifoğulları daha sonra Gençlik merkezinde gençlerle bir araya geldi. Şerifoğulları gençlik merkezi ziyaretinde çocuklarla tenis oynamayı da ihmal etmedi. Son Durak Park 23 Alışveriş merkezi oldu. Şerifoğullarına bu defa Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ eşlik etti. Vatandaş ve esnafla sohbet eden Milletvekili Demirbağ ve aday Şerifoğulları, alışveriş merkezindeki vatandaşlara karanfil dağıttı.

akparti şahinşerifoğulları TÜGVA HABERLER
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!