Advert

AK Parti ve CHP'liler hayvan barınağını ziyaret etti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK Parti ve CHP'liler hayvan barınağını ziyaret etti
AK Parti ve CHP'liler hayvan barınağını ziyaret etti İzzet TUMAY
Bu içerik 372 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Ak Parti Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Ak Parti Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları ve CHP il yöneticileri Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi'ni ziyaret etti.

Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi'nde sokak hayvanlarının bakımlarının yapılmadığını ve yetersiz bakımsızlıkları sonucunda hayvanların öldüğünü iddia eden veterinerlik öğrencisi Türkan Ceylan'ın iddiaları üzerine Milletvekili Zülfü Tolga Ağar hayvansever Türkan Ceylan ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile CHP il yöneticileri bakımevini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Yapılan incelemeler sonrasında açıklama yapan Milletvekili Ağar, "Sayın müdürüm bu barınağı gayet bakımlı tutmuş. Tabi ki bu işler kolay değil insan gibi hayvanların da hastalığı oluyor, kaza geçiriyor kimini yaşatıyorsun kimini kaybediyorsun. Ama bu barınakta gördüğümüz şartlar iddia ederek söylüyorum ki Türkiye'nin en iyi şartlarıyla donatılmış'' dedi.

 

'BU BARINAK TÜRKİYE'NİN EN İYİ ŞARTLARIYLA DONATILMIŞ'

 

Hayvanların bakımlarıyla ilgili endişesi olan vatandaşları Elazığ'a davet eden Ağar, "Bugün buraya gelmemize vesile olan Türkan hanıma ve bütün hayvansever kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Başkanımıza da rica ettik sağ olsun bize eşlik etti. Mücahit beye çok teşekkür ediyorum, gerçekten çok iyi bir hizmet yapmış. Ben çeşitli şehirlerde yaşıyorum ve hayvan barınaklarını ben de ziyaret ediyorum. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olmuş, ben bütün kalbimle söylüyorum, burası çok güzel bir hayvan barınağı hatta hayvan hastanesi. Veteriner hekim kardeşlerimiz konuyla ilgili bizleri tatmin edici cevaplar verdi. Sayın müdürüm bu barınağı gayet bakımlı tutmuş. Tabi ki bu işler kolay değil insan gibi hayvanların da hastalığı oluyor, kaza geçiriyor kimini yaşatıyorsun kimini kaybediyorsun. Ama bu barınakta gördüğümüz çalışmalar da gösteriyor ki iddia ederek söylüyorum ki Türkiye'nin en iyi şartlarıyla donatılmış. Hayvanseverlerimiz hayvanlar konusunda biraz hassas oluyorlar. Buraya gelip hayvanların durumlarını göremedikleri zaman sosyal medyadan farklı yorumlar yapıyorlar. Bizim Elazığ'ımız havaalanı olan, ulaşımı her yerden erişilebilen bir şehirdir. Endişesi olan kardeşlerimiz varsa bir uçakla Elazığ'a gelme imkanları var, bizler de yardımcı oluruz. Burada belediyeye de başvururlar burayı çok merak ediyorlarsa biz onları buraya ulaştırırız bundan da çok mutlu oluruz. Emin olun buraya geldikleri zaman sayın müdürümüze, sayın veteriner hekimlerimize çok teşekkür edecekler. Ben gönlüm rahat bir şekilde ayrılıyorum buradan kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

zülfütolgaağar akparti elazığakparti hayvanhastanesi şahinşerifoğulları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!