Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 612 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, hayata geçirecekleri projelerle Elazığ’ın asli karakterini güçlendireceklerini belirterek, “Taklitten ve tekrardan uzak, geçmişten feyz alan, bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren bir mimariyi şehrimize kazandıracağız” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Şerifoğulları ziyaretleri kapsamında, Gençlik Merkezi'nde gençlerle buluştu ve Parçikanlılar Derneği’ni ziyaret etti. Gençlik Merkezi'nde gençlerle masa tenisi de oynayan Şerifoğulları, gençlerle uzun uzun sohbet etti.

Milletvekili Zülfü Demirbağ ile birlikte bir alışveriş merkezinde esnaf ziyareti de yapan Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı. Ataşehir Mahallesi'nde ev ziyareti de gerçekleştiren Şerifoğulları, site sakinlerine projelerini ve yönetim anlayışını anlattı.

Gül Fırat Eğitim Vakfı ile Türkiye Sakatlar Derneği’ni de ziyaret eden Şerifoğulları, bu ziyaretlerde yaptığı değerlendirmede sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti.

Elazığ’ı çok farklı bir konuma getireceklerini kaydeden Şerifoğulları, şehrin asli karakterini güçlendirecek projeler hazırladıklarını vurguladı.

Şerifoğulları sözlerini şöyle sürdürdü: “Yapacağımız projeler doğrultusunda şehrimizin coğrafyasına, iklimine, tabiatına, tarih ve insan dokusuna, büyüme alanlarına uygun gelişme modelleri hazırlayacağız. Şehir planlarımızı, altyapı ve üstyapı projelerimizi, şehrimizin asli karakterini güçlendirecek şekilde tasarlayacak, koruyarak yaşatmayı esas alacağız. Şehrimizin siluetini bozan, estetik değeri olmayan, kültür varlığımıza katkıda bulunmayan projelere kesinlikle izin vermeyeceğiz. Tarihi yapıları ve mekânları şehrin günlük hayatının ayrılmaz parçaları haline getirerek gelecek nesillere miras bırakacağız. Taklitten ve tekrardan uzak, geçmişten feyz alan, bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren bir mimariyi şehrimize kazandıracağız. Şehrimizin kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara, engellilerden sporculara kadar herkese dokunacak mekânlarla donatılmasını sağlayacağız.”

şahinşerifoğulları akparti seçimçalışmaları elazığ haberkent
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!