Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 404 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, hayata geçirecekleri projelerle engelli bireylerin hayatlarının Elazığ’ın tamamında daha da kolaylaşacağını belirterek, “Engellerin bedenlerde değil, onları engelli gören kalplerde olduğuna inanıyoruz. Her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer alacak, onların hayatlarını kolaylaştırmaya büyük önem vereceğiz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Elazığ Engelli Meclisi'ne üye dernek temsilcileriyle bir araya gelen Şerifoğulları, engellilerin daha kolay şartlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için çok önemli projeler hayata geçireceklerini vurguladı.

Engellerin bedenlerde değil, onları engelli gören kalplerde olduğuna inandığının altını çizen Şerifoğulları, sözlerini şöyle sürdürdü: “Engelli kardeşlerimiz, spor, sanat, edebiyat, siyaset, eğitim ve iş dünyası da dâhil olmak üzere hayatın her alanında örnek olacak işlere imza atıyorlar. Bu kardeşlerimizin, zorlukları aşarak elde ettikleri başarılar bizleri gururlandırıyor, gururlandırmaya da devam edecek. Önce insan diyen, insanı yaratılmışların en şereflisi olarak gören bir geleneğin mensupları olarak bizler, her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya, onların hayatlarını kolaylaştırmaya büyük önem vereceğiz. Engelli vatandaşlarımızı toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olarak gören bizler, bu kardeşlerimizle ilgili sorunların çözümü için azami gayret göstereceğiz. AK Parti son 17 yılda engelli vatandaşlarımız için önemli atılımlar gerçekleştirdi. Okullarımızı, şehirlerimizi, sokaklarımızı, eğitim materyallerini yeniden düzenleyerek, yeniden inşa ederek, engelli kardeşlerimizin eğitimlerinin önündeki engelleri birer birer ortadan kaldırdı. 2005 yılında çıkarılan Engelliler Kanunu ve 2010 yılında yapılan Anayasa değişikliği başta olmak üzere, hayata geçirilen yasal düzenlemeler ve devlet hizmetlerinde kaydedilen gelişmelerin yanı sıra, AK Parti ile birlikte engellilerimizin toplumsal hayata katılmalarının gerekliliği ve onlara yönelik pozitif ayrımcılık hususlarında önemli bir zihniyet değişiminin yaşandığını görüyoruz. Engelli kardeşlerimizi teşvik etmek, ihtiyaç duydukları yardım elini uzatmak, kalplerdeki ve zihinlerdeki engelleri hep birlikte ortadan kaldırmak için gayret göstermek, sorunlarının çözümünde onlara destek olmak, onların hayatlarını kolaylaştıracak her adımda yanlarında olmak hepimizin görevidir. Engelleri dolayısıyla karşılaştıkları güçlüklerden yılmadan azimle çalışan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında toplumsal duyarlılığın artmasını temenni ediyor, tüm engelli vatandaşlarımızı saygı ve muhabbetle selamlıyorum”

Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında ayrıca Gençlik Kolları Başkanlığı'nın Olgunlar Mahallesi'nde düzenlediği toplantıda gençlere hitap etti.

Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenlenen site toplantısına da katılan Şerifoğulları, Elazığ Sürücü Kursları Derneği’nin organizasyonunda sürücü kurslarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Elazığ Defterdarlığı'nı ve Harput Vergi Dairesi çalışanlarını da ziyaret eden Şerifoğulları, Damızlık Koyun ve Keçi Birliği'ne de giderek burada çiftçilerle buluştu.

şahinşerifoğulları akparti elazığbelediyesi sanat edebiyat siyaset
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK