Advert

Atık malzemeden kuş yuvaları

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Atık malzemeden kuş yuvaları
Atık malzemeden kuş yuvaları İzzet TUMAY
Bu içerik 443 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ Şehit Bayram Nurgül Aladağ İlkokulu öğretmeni Gülten Çelik Bulut öncülüğünde 3 A sınıfı öğrencileri kuş yuvaları yaptı.

Öğrencilerinin bu çalışma ile birden farklı kazanım sağladıklarını belirten okul yöneticileri, "Öğretmenimizin öncülüğünde yapılan bu çalışma ile öncelikli olarak öğrencilerimizin el becerileri kazanmaları sağlanmış bunun yanında ve asıl önemlisi öğrencilerimizin hayvan sevgisi bilinci geliştirilmiştir. Öğrencilerimiz kullanılmayan ve atık konumunda olan malzemeleri değerlendirerek özellikle kış mevsiminde hayatta kalabilmek için sıkıntı yaşayan kuşlar için yaptıkları evlerini bulunduğumuz bölgeye ve okulumuzun bahçesindeki ağaçlara astılar. Bizlerin eğitimdeki hedefi öğrencilerimizin eğitimdeki bulundukları sınıflarda başarılı olmasını sağlamanın yanında bu tür faaliyetlerle çevre bilinci, hayvan sevgisi oluşturma ve bunları kullanmalarıdır. Bu çalışma da bu amaçla yapılmış bulunuyor” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK