Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 317 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, belediye yönetiminde disiplinden taviz vermeyeceklerini, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak hizmetleri hayata geçirirken kararlı ve cesur olacaklarını vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Şerifoğulları, Belediye Çarşısı'nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Şerifoğulları, İlim ve Hayra Hizmet Vakfı’nı da ziyaret etti.

Çayda Çıra Mahallesi'nde düzenlenen site toplantısında vatandaşlara hitap eden Şerifoğulları, yönetim anlayışında disiplinden ve kararlılıktan taviz vermeyeceklerini vurgulayarak, “Projelerimizi hayata geçirirken cesaretli olacağız. Önümüze çıkan sorunları birer birer çözerek projelerimizi hayata geçireceğiz. Belediyecilik sadece hizmet yapmak değildir. Biz belediyeyi yönetirken kurumsal kimliğimizi en üst seviyede tutacak, disiplinden taviz vermeyeceğiz. Vatandaşımızı mağdur edecek uygulamalara kesinlikle izin vermeyecek, halkımızın talep ve isteklerinin yerine getirilmesi noktasında seri olacağız. Bir mahallemizde meydana gelen soruna anında müdahale edecek, sorunun çözümü için gerekli birimleri süratle harekete geçireceğiz. Bizim yönetim anlayışımızın özünde vatandaş memnuniyeti olacak. Bir yere hizmet yaptığımızda daha sonraki süreçlerde bu hizmetin takibini yapacağız. Bu yapılan hizmet ilk günkü gibi amacına uygun şekilde işleyip işlemediğini, vatandaşımızın ilk günkü gibi bu hizmetten memnun olup olmadığını takip edeceğiz. Böylelikle vatandaş memnuniyetimizde sürekliliği sağlayacağız” dedi.

şahinşerifoğulları akpartibelediyebaşkanadayı elazığbelediyesi çaydaçıramahallesi seçimçalışmaları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK