Advert

ÖZTÜRK:​ COCA COLA'YA İHTAR ÇEKTİK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÖZTÜRK:​ COCA COLA'YA İHTAR ÇEKTİK
ÖZTÜRK:​ COCA COLA'YA İHTAR ÇEKTİK İzzet TUMAY
Bu içerik 885 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ Organize Sanayi Bölgesi'nde kurduğu tesislerle üretim ve dağıtım yapan Coca Cola tesislerinin, kuruluş aşamasında imzaladığı protokolle bu bölgede 3. etap tesislerinin kurulması şartında sürenin sonuna geliniyor.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, Coca Cola'ya verilen tesis kurma alanında yer alan ve bu yıl içinde kurulması gereken tesis ile ilgili çalışmaların başlatılması konusunda yönetim olarak ihtar çektiklerini belirterek, "Bu süre içinde firma ilimizde 3. tesisini kurmaz ise kendilerine verilen arsa geri alınacak” dedi.

Elazığ’da faaliyetlerine başlamasının ardından tesislerinin birinci ardından da ikinci bandını kurduklarını ancak üçüncü bandın halen kurulmadığını belirten Öztürk, ”Biz bu bandın özellikle meyve nektarı üretimine yönelik olarak kurulmasını talep ediyoruz. Çünkü bölgemizdeki üreticilerin yaptığı üretimin değerlendirilmesi ve bu alandaki üretimin artmasını hedefliyoruz. Burada kurulacak meyve nektarı ve tozu üretim tesisi ilimiz ve bölgemizdeki üreticilerin ekonomik olarak kalkınmasını sağlayacağı gibi, kurulmasını talep ettiğimiz tesiste yapılacak olan meyve nektarı üretimi ile insanların sağlıklı içecek elde etmesini de sağlamış olacağız. Şirketin ilimizdeki yetkilileri ile görüştük ve bu alandaki talebimizi ilettik. Kendilerine bu yılın sonuna kadar 3. bandın kurulması gerektiğini, kurulmaması halinde bu tesisin kurulması için verdiğimiz arsanın geri alınacağını belirttik. Şimdi bekliyoruz. Kendilerine verilen süre içinde bu çalışmanın başlatılacağını umuyoruz. Aksi durumda bu asayı alıp burada yatırım yapmayı planlayan başka bir firmaya vereceğiz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU