Advert

İLAVE İSTİHDAM TEŞVİKİNDE İŞVERENLERE MÜTHİŞ BİR FIRSAT!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLAVE İSTİHDAM TEŞVİKİNDE İŞVERENLERE MÜTHİŞ BİR FIRSAT!
İLAVE İSTİHDAM TEŞVİKİNDE İŞVERENLERE MÜTHİŞ BİR FIRSAT! İzzet TUMAY
Bu içerik 277 kez okundu.

SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, ASRİAD Elazığ Şubesi'ni ziyaret etti.

ASRİAD Elazığ Şubesi üyelerine bilgiler verildiği ziyarette, SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer SGK teşvikleri, İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı İŞKUR işbaşı eğitim programları, Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç de kurumları hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan SGK İl Müdürü Tuncer, toplantıyı düzenleyen ASRİAD Elazığ Şubesi Başkanı Yakup Baş’a teşekkür ederek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Geçen yıl iş yerlerinde en az sigortalı çalıştırılan aydaki sayıya ilave olarak 2019/Şubat, Mart ve Nisan aylarında istihdam edilen her bir yeni çalışanın ücret, prim ve vergi tutarları bu aylar itibarıyla tamamen devlet tarafından, ayrıca devam eden 9 ve 15 ay boyunca da prim ve vergi tutarları yine tamamen devlet tarafından karşılanacaktır.

(18-25 yaş arası erkekler, 18 yaşından büyük kadınlar ve İŞ-KUR'da kayıtlı engelliler yönünden işverene sağlanan prim ve vergi teşviki bu 3 ay takibe den 15 ay boyunca sürecektir). Ayrıca imalat sektöründe daha yüksek kazanç üzerinden prim desteği sağlanmakla birlikte, bir önceki yılın istihdam ortalamasına ilave olarak istihdam edilen her bir yeni sigortalılariçin prim ve vergi desteği 2020 yılı sonuna kadar sürecektir”.

ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Baş da, zor günler geçiren esnaf KOBİ ve sanayicilerin bu tür teşviklerden istifade etmesinin önemine değindi.

Özellikle kurum müdürlerinin esnaf birlikteliği olan bu tür ekonomi organizasyonu STK’lardaki buluşmalarının çok kıymetli olduğunu belirten Baş, kurum müdürlerine emeklerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür etti. Bülten Haber

elazığ asriad ayhan tuncer abdullah balcı son dakika haberler haberkent elazığ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI