Advert

İHH’DAN VİCDAN KONVOYU'NA DESTEĞE ÇAĞRI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İHH’DAN VİCDAN KONVOYU'NA DESTEĞE ÇAĞRI
İHH’DAN VİCDAN KONVOYU'NA DESTEĞE ÇAĞRI İzzet TUMAY
Bu içerik 249 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Suriye’deki mahpus kadınların durumlarına dikkat çekmek amacıyla vicdan konvoyuna destek çağrısı yapılacak.

Düzenlenecek etkinlik hakkında bir açıklama yapan İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç, “8 Mart Cuma günü yani Dünyada Kadınlar Günü olarak anılan bu günde Suriye dâhil 110 ülkede Suriye’de mahpus kadınlar ve çocuklar için meydanlarda olacağız.

Vicdan hareketi 7 bin mahpus kadın ve çocuğun özgürlüğü için oluşturulmuş bir inisiyatiftir. Tüm erkeklerimizi, kadınlarımızı, çocuklarımızı ve gençlerimizi cuma günü saat 14.00'de Elazığ Öğretmenevi önünde bu insanlık ve merhamet konvoyuna destek olmaya çağırıyoruz.

Bu savaş esnasında savaş suçu işlendi kadınlar ve çocuklar pazarlık konusu yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Tecavüz bir savaş silahı olarak kullanılmamalı. Tüm hemşerilerimizi cuma günü bu merhamet çığlığına ses vermeye, zamana şahitlik etmeye çağırıyoruz. Cuma günü saat 14’de Elazığ öğretmenevi önünde tüm duyarlı hemşerilerimiz bekliyoruz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI