Advert

GEL DEDİNİZ, GELDİK!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GEL DEDİNİZ, GELDİK!
GEL DEDİNİZ, GELDİK! İzzet TUMAY
Bu içerik 561 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart mahalli idareler seçim çalışmaları kapsamında partisinin düzenlediği mitinge katılmak üzere geldiği Elazığ’da, İstasyon Meydanında vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Elazığ, gakgoşlar diyarı Elazığ. Coşkusu güzel, insanı güzel, muhabbeti güzel Elazığ. Toprağında sahabeleri, evliyaları ağırlayan Elazığ, Yavuz’un emaneti Elazığ. Bsugün sizleri bir kez daha yürekten selamlıyorum.  Asırlardır bu toprakları kanlarıyla mühürleyen şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit Fethi Sekin’i ana ocağında rahmetle anıyorum. Bu millet şehitleriyle yaşar, var olur. Bu vatan kınalı kuzularını ya şehid ol ya gazi ol diyerek cepheye gönderen anaların dualarıyla ayaktadır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. 14 ay sonra tekrar Elazığ’da olmaktan Elazığ’da olmaktan menuniyet duyuyorum. Bugün yine maşalahınız var. Bugün yine fırat gibi coşuyorsunuz. Gel dediniz geldik. 31 Mart’ta iftiracı müptezellere ders vermeye hazır bir Elazığ var. Dörtlü çeteye tokat atmaya hazır bir Elazığ var. Bu meydanda yalan yok, iftira yok. Bu meydanda sadece aşk var, dürüstlük var. Bu meydanhda zilet yok, sadece beka var, bağımsızlık var. Bu meydanda terörü ezen yumruk var. Rabbim  yol arkadaşlığımız daim etsin. Bizim için düyya kadınlar günü bir gün değildir. Bizim için kadınlar günü her gündür. Niye; ana her gün var mı var, ana yoksa insan yok, ana varsa insan var. Cennet annelerin ayakları altındadır. Annenin ayağının altını hep öpün, altında cennetin kokusu var. Elazığ vefadır, elazığ samimiyettir, elazığ mili iradnin kalesidir. Elazığ her zaman sbizlere sahip çıktı. En sancılı dönemlerde Elazığ hep bizim yolumu aydınlattı. Elazığ her zaman önce millet. Memleket dedi. Son seçimde yüzde 70 rekor oyla bizi yine bağrına bastı. Cumhur ittifakını Elazığ zirveye taşıdı. Bu kardeşine inandığınız, güvendiğiniz için teşekkür ediyorum. Elazığlı sadece buradakiler değil ülkenin değişik yerlerinde ki Elazığlıları telefonla arayıp 31 Marttı hatırlatacaksınız. Onlara Ak Parti’yi, Cumhur ittifakını ihmal etmeyin deyin. Elazığ’ın teveccühüne layık olacağız. Ubgüzel vatanı el birliği ile yeni zafereler taşıyacağız. Sizlerden bir kez daha destek istiyorum, birlik beraberliğimize sahip çıkmanızı istiyorum. Sizlere soruyorum; Elazığ 31 Martt’a şehrine sahip çıkıyormusun (evet), sandığa, demokrasiye sahip çıkıyormusun (evet), mührü gönül belediyecviliğine vuruyormusun (evet). Siyaset mücadeledir, rekabettir. İnsanları ortak değerler etrafığnda bir araya getirmektir, ayrıştırmak için değil bütünleştirmek için yapılır siyaset. Açık söylüyorum; onlar (HDP) bu millete ihanet içindedir. Türkiye geçmişte bu tür siyasetçileri hep görmüştür. Siuyasette yalancının mumu seçime kadar yanar, bu millet sandıkta bu yalancılara gereken cevabı verir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI