Advert

GÜRGÖZE: TÜM ELAZIĞLILARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE: TÜM ELAZIĞLILARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
GÜRGÖZE: TÜM ELAZIĞLILARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM İzzet TUMAY
Bu içerik 167 kez okundu.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığlılarla buluştuğu mitinge gösterilen tarihi katılım, muhteşem sevgi ve coşkudan dolayı  tüm Elazığlılara teşekkür etti.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’dan çok büyük bir memnuniyetle ayrıldığını vurgulayarak; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onurlandırdığı Elazığ mitinginde Elazığlı yeniden tarih yazmıştır. İstasyon Meydanı’ndan Bosna-Hersek Bulvarına kadar uzanan yoğun katılım ile hemşehrilerimiz Cumhurbaşkanımıza sevgisini ve bağlılığını bir kez daha güçlü bir şekilde ortaya koymuşlardır. Şehrimizin her noktasından ve her kesiminden insanımız tarihi bir güne şahitlik ederek adeta destan yazmışlardır. Elazığlı hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi ve muhabbetlerini sadece miting alanında değil havaalanından itibaren ziyaretlerinin her aşamasında göstererek, Elazığ’ın şanına yakışı bir şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlamıştır. Cumhurbaşkanımız şehrimizden çok büyük bir memnuniyetle ayrılarak, hemşerilerimizin gösterdiği yoğun ilgiden ve muhteşem coşkudan duyduğu memnuniyeti ifade etmişlerdir.” dedi.

 Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşehrilerimizle buluştuğu mitinge yoğun katılımlarından ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı Elazığ halkına teşekkür eden Gürgöze, “Şehrimizi onurlandırarak, Elazığ’a ve Elazığlı’ya duyduğu muhabbeti gösteren, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyorum. Yine şehrimizde ağırladığımız Bakanlarımıza ve Genel Başkan Yardımcılarımıza; programın her aşamasında büyük emek ortaya koyan Milletvekillerimize, Belediye Başkan adaylarımıza, Belediye Başkanlarımıza, teşkilatımızın her kademesinde görev yapan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Programa katılım gösteren partimizde geçmişten bugüne kadar İl Başkanlığı başta olmak üzere tüm kademelerde görev alan değerli arkadaşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza, Cumhurbaşkanımızın ziyaretini takip eden tüm basın mensuplarımıza; Cumhurbaşkanımızın ziyaretinin her aşamasında görev yapan, miting alanına vatandaşlarımızın alınması sırasında hızlı ve özverili bir şekilde gayret gösteren tüm emniyet mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesile ile AK Parti Elazığ İl Teşkilatı olarak, Cumhurbaşkanımızın katıldığı mitingimize gösterdikleri yoğun katılımdan dolayı tüm Elazığlı hemşerilerimize bir kez daha en kalbi şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.” açıklamasında bulundu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!