Advert

ERDOĞAN, 20 YIL ÖNCEKİ MEKTUP ARKADAŞIYLA GÖRÜŞTÜ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ERDOĞAN, 20 YIL ÖNCEKİ MEKTUP ARKADAŞIYLA GÖRÜŞTÜ
ERDOĞAN, 20 YIL ÖNCEKİ MEKTUP ARKADAŞIYLA GÖRÜŞTÜ İzzet TUMAY
Bu içerik 473 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1999 yılında Pınarhisar Cezaevi’nde iken Elazığ’da yaşayan ve 11 yaşında olan Burak Soylu’nun yazdığı duygu dolu mektuba cevap vermişti. İlkokul öğrencisi olan ve o dönemde Milli Gençlik Vakfı’nda olan Burak Soylu, Erdoğan’a cezaevi yıllarında yazdığı mektupta duygularını ifade ederek hukuk fakültesi okuyacağını belirtmişti. İşte yıllar öncesine dayanan o mektuplaşmanın tarafları bugün bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Burak Soylu görüştü.

Burak Soylu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1999 yılında Pınarhisar’da cezaevine girmesinin ardından mektup göndermişti.

Soylu 1999 yılında cezaevine gönderdiği mektupta Cumhurbaşkanımıza yapılan haksızlıktan duyduğu üzüntüyü belirterek ve hukuk fakültesi okuyacağını yazmıştı satırlarında…

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından mektuba verilen cevapta, “Sevgili kardeşim mektubunuzdaki duygularınıza teşekkür ediyorum. Hizmet sürecini bıraktığımız yerden devam ettirmenin hazırlığı içinde olduğumuz Pınarhisar Cezaevi’nden kalbi duygularla muhabbetlerimi bildiriyorum selam ve dua ile” yazıyordu.

İşte yıllar öncesine dayanan mektup arkadaşları bir araya geldi… O dönemlere dair yapılan sohbette iş adamı Burak Soylu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hukuk fakültesini bitirdiğini fakat şu anda Har Holding’in sahibi olduğunu belirterek çalışmalarından bahsetti.

11 yaşında yazdığı mektubunda bahsettiği gibi hukuk fakültesini bitirdiğini bugün 12 şirketten oluşan bir holdinge sahip olduğunu belirten Burak Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürlerini ifade ederek Erdoğan’ın el yazısı ile yazılan mektubunu gösterdi.

Duygu dolu anların yaşandığı Elazığ Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilimizden ayrılarak Diyarbakır’a geçti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak