Advert

ELAZIĞ İÇİN KAÇ BEKÇİ ALINACAK?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ İÇİN KAÇ BEKÇİ ALINACAK?
ELAZIĞ İÇİN KAÇ BEKÇİ ALINACAK? İzzet TUMAY
Bu içerik 364 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından 8 bin bekçi alım ilanında il kontenjanlar belli oldu. Elazığ için 50 bekçi alınacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı açıklamada 8 bin bekçi alımına dair ilanın çarşamba günü ilan edileceğini belirtmişti.

Daha sonra Polis Akademisi Başkanlığı yaptığı açıklamada, en az lise ve dengi okul mezunlarının başvurabileceğini belirtmişti. Alınacak olan 8 bin bekçinin il kontenjanları da belli oldu. Buna göre Elazığ için 50 bekçi alımı yapılacak.

Adaylar başvuru tarihinin açıklanmasının ardından, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecek. Alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden (www.pa.edu.tr) ilan edilecek.

Adaylar hangi tarihte ve nerede başvuru ve sınava katılacaklarını www.pa.edu.tr internet adresinden öğrenecekler. Ayrıca adaylara posta yoluyla ve değişik iletişim araçları ile tebligat yapılmayacak. Adayların sınav tarihleri kesinleşip internet üzerinden ilan edildikten sonra değiştirilemeyecek. İnternet ilanının takip edilmemesi sebebiyle şahsen başvuru ve sınavlara katılmamaktan doğan sorumluluk adaylara ait.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA