Advert

MÜSİAD ÜYELERİNE MALİ DESTEK PROGRAMLARI TANITILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MÜSİAD ÜYELERİNE MALİ DESTEK PROGRAMLARI TANITILDI
MÜSİAD ÜYELERİNE MALİ DESTEK PROGRAMLARI TANITILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 239 kez okundu.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi'nin geleneksel Dost Meclisi toplantısına Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abvulvahap Yoğunlu Konuk oldu ve MÜSİAD üyelerine Fırat Kalkınma Ajansı'nın KOBİ’lere yönelik destekleri hakkında bilgiler verdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, "Kalkınma ajansları bölgemizde ve Türkiye’deki bütün bölgelerde iş kuracak müteşebbislere ve işlerini kurmuş ve büyütmek isteyen işletmelere can suyu niteliğinde çok ciddi yardımlar kurulduğu günden bugüne vermektedirler” dedi.

Fırat Kalkınma Ajansı'nın, TRB1 Bölgesinde (Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli) bölgesel kalkınmaya katkı sağlayabilecek projeleri destekleyerek hayata geçirmek amacıyla 31.12.2018 tarihi itibariyle “Endüstriyel Gelişim” Mali Destek Programı'na başladığını ifade eden FKA Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, "Program kapsamında bölgeye aktarılması planlanan kaynak miktarı 16 milyon TL olup, desteklenecek projelerle yaklaşık 32 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Söz konusu programlara başvuru kabulü 07.01.2019 – 22.03.2019 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirilecektir" dedi.

Yoğunlu, "Program kapsamında desteklenecek projelere sağlanacak toplam hibe miktarı 16 milyon TL’dir. Ajansın küçük ve orta büyüklükteki işletmelere proje başına sağlayacağı mali destek miktarı, proje toplam uygun maliyetinin en az yüzde 20’si, en fazla yüzde 50’si olabilir. Destek almaya hak kazanan her bir proje için verilecek toplam destek miktarı asgari 100 bin, azami 800 bin TL olabilecektir" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ