Advert

RABBİM BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMAYI MECBUR ETMESIN!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
RABBİM BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMAYI MECBUR ETMESIN!
RABBİM BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMAYI MECBUR ETMESIN! İzzet TUMAY
Bu içerik 87 kez okundu.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, 12 Mart İstiklal Marşımızın kabulünün 98. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Özeren mesajında, “Milletimizin dini, bayrağı ve toprakları uğruna başlattığı Milli Mücadeleden hareketle yazıya alınan ve aziz milletimizin içinde bulunduğu durumu en doğru şekilde anlatan İstiklal Marşımızın ne zorluklar altında kaleme alındığı ve o dönemde milletimizin içerisinde bulunduğu durumu hatırlatmamız, unutmamamız gerekir. Bu zorluklarla bizlere emanet edilen bu topraklar için bütün gücümüzle aziz Türk milleti olarak çalışma gayreti içerisinde olmalıyız. İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Türk Meclisimizde kabulünün 98. yılı münasebetiyle merhum şair, Mehmet Akif Ersoy'u ve Milli mücadelenin tüm kahramanlarını rahmetle, minnetle anıyorum. Rabbim bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmayı mecbur etmesin” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA