Advert

'AZİZ ŞEHRE YILDIZ PROJELER'

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
'AZİZ ŞEHRE YILDIZ PROJELER'
'AZİZ ŞEHRE YILDIZ PROJELER' İzzet TUMAY
Bu içerik 378 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, hazırladıkları projelerin Elazığ’a değer katacağını belirterek, “Halkımız bizlere güvenirse, bizlere destek olursa, bizler de Rabbim nasip ederse Şehrül Emin makamına oturduktan sonra 5 yıl boyuncabıkmadan, yorulmadanşehrimize hizmet edeceğiz. Vizyon projelerimizle Elazığımıza değer katacağız. Elazığımızın daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz çalışacağız” dedi.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Şerifoğulları, seçim çalışmaları kapsamında Gümüşkavak Mahallesi'nde seçim koordinasyon merkezini ve esnafları ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Mahalle sakinlerine projelerini anlatan Şerifoğulları, vatandaşlardan 31 Mart seçimlerinde destek istedi. Şerifoğulları, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşu ve ev ziyaretleri de gerçekleştirdi. Şerifoğulları, kurum ziyaretleri kapsamında ise Diyanet İşleri Başkanlığı Harput Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret ederek idareciler ve personelle buluştu. Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde kursiyerlere başarı dileklerini ileten Şerifoğulları kursiyerlerle birlikte kilim dokudu ve ahşap boyama yaptı.

Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Şerifoğulları, “Rabbim nasip ederse Şehrül Emin makamına oturduktan sonra 5 yıl boyunca bıkmadan, yorulmadan hizmet edeceğiz. Hiçbir ayrım yapmadan bu şehrin bütün insanına, bu şehrin bütün mahallelerine eşit bir şekilde hizmet getirmeye çalışacağız” dedi.

Elazığ’a değer katacak önemli projeler hazırladıklarını vurgulayan Şerifoğulları, “Projelerimizle inşallah şehrimizin sıkıntılarını, problemlerini çözeceğiz. Sorunları çözdükten sonra vizyon projelerle şehrimize değer katacağız. Yıldız projelerimizden biri kent meydanı olacak. Tarihi Öğretmenevi ile yeni valilik binası arasında kalan Mehmet Akif Ersoy Lisesi'ni kaldırarak şehrimize 25 bin m2 büyüklüğünde gerçek bir meydan kazandıracağız. Meydanı açarken bölgenin trafik problemini çözecek 2 katlı 750 araç kapasiteli modern yeraltı otoparkı inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

'TARİHİ ÖĞRETMENEVİ MİLLET KIRAATHANESİ OLACAK'

 

Bir diğer önemli projenin ise Millet Kıraathanesi olduğunu belirten Şerifoğulları, “Şehir merkezinde yer alan tarihi Öğretmenevi'ni 24 saat uyumayan Millet Kıraathanesi'ne dönüştürüyoruz. Limitsiz internet hizmeti ile birlikte sınırsız çay ve kahve ikramının yapılacağı kıraathanede, sabah ve akşam olmak üzere iki defa çorba, soğuk ve sıcak meşrubat ikramı bulunacaktır. Ayrıca Millet Kıraathanesi'nde ziyaretçiler ücretsiz dijital baskı ve fotokopi hizmetinden de yararlanabilecek” dedi.

Şerifoğulları vizyon projeler kapsamında Elazığ’a yeni bir otopark ve meydan çalışması yapacaklarını kaydetti. SGK binasının yıkılarak, yerine otopark ve meydan yapılacağını belirten Şerifoğulları, “Kapalı Çarşı girişinde tarihi Valilik binasının arkasında yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) yeni hizmet binasına taşınması ile SGK binasını yıkarak elde edilen alan yeraltı otoparkı ve meydan olarak düzenlenecektir” ifadelerine yer verdi.

Şerifoğulları, şehrin merkezinde yer alan tarihi Hükümet Konağı ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'ndan başlayarak Kapalı Çarşı, Saray Camii ve çevresindeki sokakların ve bazı yapıların yeniden düzenlenerek yepyeni bir çehreye büründürüleceğini kaydetti. Şerifoğulları, bu kapsamda, tescilli PTT binasının restore edileceğini, tarihi Hükümet Konağı'nın kent müzesine dönüştürüleceğini, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nın yeniden düzenleneceğini, Kapalı Çarşı'nın restore edilerek cephe iyileştirilmesi yapılacağını söyledi.  Şerifoğulları ayrıca, Saray Camii ve Belediye Çarşısı meydanında yeni düzenleme yapılacağını ifade etti.

Şerifoğulları, ‘Çalgan Deresi Biyolojik Gölet ve Botanik Park’, ‘Müzeler Şehri Elazığ’, ‘Sanat Sokağı’, ‘Kapalı Semt Pazarları’, ‘Nikah Sarayı ve Kına Salonu’, ‘STK Platformu Merkezi’ ve ‘Minyatürk Park’ projeleriyle de aziz şehir Elazığ’a önemli hizmetler vereceklerini aktardı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI