Advert

TFF, BİREVİM ELAZIĞSPOR'U ONAYLADI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TFF, BİREVİM ELAZIĞSPOR'U ONAYLADI
TFF, BİREVİM ELAZIĞSPOR'U ONAYLADI İzzet TUMAY
Bu içerik 520 kez okundu.

Mehmet KARAKILIÇ / Elazığspor Kulübü'nün Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı isim değişikliği başvurusu kabul edildi. TFF, 8 Mart'ta yaptığı toplantıda, Elazığspor Kulübü'nün başvurusunu görüşerek, kulübün 31 Aralık 2019 tarihine kadar müsabakalara 'Birevim Elazığspor' olarak katılmasını onayladı.

Elazığspor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Kulübümüz Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurarak, Birevim Tasarruf Gayrimenkul Otomotiv Organizasyon Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirket ile imzaladığımız sponsorluk sözleşmesi gereğince; 31.12.2019 tarihine kadar TFF nezdinde liglere katılım isminin 'Birevim Elazığspor' olarak kayıtlarda yer almasını talep etmiştir. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun 08.03.2019 tarihinde gerçekleştirmiş olduğu toplantı sonucunda 31.12.2019 tarihine kadar kulübümüzün müsabakalara 'Birevim Elazığspor' ismi ile katılmasına karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak