Advert

‘ZİLLET İTTİFAKININ SIRTINI DAYADIĞI TERÖR ÖRGÜTÜ FETÖ VE PKK’DIR’

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
‘ZİLLET İTTİFAKININ SIRTINI DAYADIĞI TERÖR ÖRGÜTÜ FETÖ VE PKK’DIR’
‘ZİLLET İTTİFAKININ SIRTINI DAYADIĞI TERÖR ÖRGÜTÜ FETÖ VE PKK’DIR’ İzzet TUMAY
Bu içerik 310 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Milliyetçi Hareket Parti Elazığ İl Başkanlığı, yeni il binasını görkemli bir törenle açtı. Açılışa MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın da katıldı.

Uzun yıllar Yeşildere Sokak'ta hizmet veren MHP Elazığ İl Başkanlığı yeni il binasını görkemli bir açılışla resmen faaliyete geçti.

Millet ittifakını hedef alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”Zillet ittifakı dörtlü bir çetedir içerisinde özellikle CHP ve HDP’nin ittifak halinde İplilerin ve saplıların bir araya gelerek oluşturdukları bir şer ittifakıdır ve sırtlarını da iki tane terör örgütüne dayamışlardır. Zillet ittifakının sırtını dayadığı bir terör örgütü FETÖ diğeri de PKK’dır" dedi.

MHP il binası açılış törenine, MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, MHP MYK Üyesi Ömer Ekinci, Malatya Milletvekili Mehmet Fendioğlu, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban, Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, Bitlis İl Başkanı Turan Deniz, Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Tunceli İl Başkanı Melike Gökalp, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve binlerce MHP’li vatandaş katıldı.

Açılış töreninin ilk konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Semih Işıkver, "Aziz dava arkadaşlarım, bilge liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin siyasetinin adeta amentüsü sayılabilecek ilkesi olan önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben söylemi beka için milli karar cumhur için istikrar ifadesiyle tarif bulan eşsiz duruşu Türk milletinin ve Türk devletinin bekasının teminatı için ortaya koymuş olduğu cumhur ittifakına taahhüdüne sadık bir şekilde yerelde seçim çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu kapsamda gerek genel başkanımız gerek merkez yöneticilerimizin bilgileri kapsamında Elazığ Belediyesi'ni yaklaşık 25 yıl sonra geri almak ilçe ve beldelerde ise daha önce benzerine rastlanmamış bir başarı elde etmek adına çeşitli organizasyonlar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Biz inanıyoruz ki 31 Mart Elazığ’da bir milat olacağı gibi Elazığ ve doğusunda yaşayan 10 milyon kardeşimizin geleceği adına da mukaddes bir tarih olacaktır. Cumhur ittifakı ortağımız Ak Parti tarafından yıllardır yönetilen Elazığ Belediyesi'ni bu şehrin yiğit insanları önce ülkem ve önce milletim diyen büyük lidere genel başkanımıza hediye edeceklerdir" dedi.

Gece uyumadan gündüz oturmadan çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban, ”Sayın il başkanımızın üstün gayretleriyle bu mekânı bugün açılışını yapmış olduk ve ülkücü harekete kazandırmış olduk. Umarız mekân şehirde mekân olur ve Elazığ Belediyesi'nin kutlu zaferiyle taçlanmış olur. Allah bizi utandırmasın, Allah bu partiye zarar vermesin. 2017 yılında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni oylamıştık 2018 yılında Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri yapıldı. Allah nasip ederse 3 Mart’ta da mahalli idareler seçimiyle birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tamamlanmış olacak. Bütün kurum ve kurallarıyla oturmuş olacak. Bugün Elazığ Belediyesi'ne talip olduk, amacımız 3 hilalin dalgalanacağı, Türk bayrağının göklerden inmeyeceği bir ülke ve gelecek yaratmaktır. Biz de bu amaçla gece uyumadan gündüz oturmadan yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sayın Genel Başkan Yardımcımızın huzurunda sizden ricamız şudur ki; 20 günlük bir süre kaldı, zafere çok yaklaştık. Bu süreçte her gün bir mahallede olacak ve ülkücü hareket bu mahalleri tepeden tırnağa tarayacak. Bu süreçte sonrasında yeni bir nefes yeni bir soluk ile 1 Nisan sabahı çıkmış olacağız" diye konuştu.

‘ELAZIĞ MHP İHTİLALLER HARİCİNDE HER ZAMAN AÇIK OLMUŞTUR’

CHP ve İYİ Parti’nin sırtını terör örgütlerine dayadığını iddia eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, ”50 yıllık siyasi bir hareketin temsilcileri olarak Elazığ’ın artık milliyetçi ülkücü hareketin elinin idari anlamda bir kere daha değmesi lazım. 50 yıllık siyasi bir harekette Elazığ teşkilatı ihtilaller hariç daima açık kalmıştır. Yeni hizmet binamızda hizmet vereceğimiz bugünlerde ve bundan sonrasında 50 yıl boyunca bu teşkilata hizmet edip de şu anda aramızda olmayan dava arkadaşlarımızı saygıyla anıyorum. 50 yıllık süreçte birçok badireye, sıkıntıya ve acıya rağmen yolumuza her daim devam ettik. 50 yıllık bir partiyiz ama 71 yıllık bir siyasi hayatımız var ama inandığımız dava noktasında Sayın Genel Başkanımın ifade ettiği gibi Türklüğün ortaya çıkışıyla beraber bir temel inancımız ekser olarak devam etmekte. Başlangıç olarak bu davanın doğuşu ve bugüne gelişi anlamında fikriyat anlamında hiçbir fark yok aynı şeyleri biz 69’da da söylüyorduk o dönemin insanları da bugün bu salonda bulunan değerli dostlarımın heyecanını muhafaza ediyordu. Biz 69’da da böyleydik bugün de böyleyiz. Bu MHP'nin bir dava partisi olması hareketle bu noktaya geliyor. Bir dava partisinde fikriyat dediğimiz noktada 69’da kıymet hükümlerini bugüne taşıyanlar bugünden sonra sizlerin vasıtasıyla geleceğe taşıyacaktır. Biz dominant bir hareketiz, sayısal değerlerle ölçülmez ideallerimizin yüceliği ve yüksekliği. Böyle bir dominant hareket bulunduğu yerde mutlak suretle etkili olur. En büyük ispatı 15 Temmuz sonrasında MHP’nin bulunduğu yer, mevkisi ve ortaya attığı siyasi gelişmeler. Bu hareketin yegâne ve temel özelliği milletine ve devletine hizmet etmesidir. 50 yıl boyunca bunu yaptı Türk milliyetçiği davasından en ufak bir kayış sapış yoktur olmayacaktır. Bundan sonra Cumhur ittifakıyla beraber her şey daha güzel olacak. Sabırla ilerliyoruz bütün bunları yaparken de kendi adımıza bir şey istemiyoruz ama kitlemiz adına da inşallah 31 Mart seçimlerinden sonra Türkiye genelinde önemli gelişmeler olacaktır. 15 Temmuz gecesinde devlet uçurumun kenarındaydı. O gece kalkışma başarılı olsaydı Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde her yerde bir ayrılık, isyan cereyan edecek ülke paramparça olacaktı. Böyle bir gecede olayı durduran şahsiyetler bellidir evveli ve ilkin genel başkanımız Devlet Bahçeli’dir" diye konuştu. 

‘ZİLLET İTTİFAKI SIRTINI PKK’YA VE FETÖ’YE DAYAMIŞTIR’

CHP, İYİ Parti ve HDP’nin şer ittifakı olduğunu söyleyen Yalçın, ”Türkiye’de 51 ilde ittifak var, 30’unda yok. O 51 ilin 30’u büyük şehir. Belediye meclis üyelikleriyle birlikte belediye başkanlıklarıyla birlikte bir yarış içerisindeyiz. Kime karşı? Zillet ittifakına karşı. Zillet ittifakı dörtlü bir çetedir, içerisinde özellikle CHP ve HDP’nin ittifak halinde iplilerin ve saplıların bir araya gelerek oluşturdukları bir şer ittifakıdır ve sırtlarını da iki tane terör örgütüne dayamışlardır. Bu terör örgütlerine sırt dayamak son zamanlarda moda oldu. Zillet ittifakının sırtını dayadığı bir terör örgütü FETÖ diğeri de PKK’dır. Bunlarla birlikte yol alma gayreti içerisindedirler. Artık bu ittifak kendi içerisinde saklı kalması gibi çaba içerisinde de değildir. Dikkat edin toplantılarda bu ittifakın temsilcileri çok açık bir şekilde belli bölgelerde açıklamıyorlar belli bölgelerde aday çıkardıkları halde zayıf adaylarla diğerlerini destekliyorlar ve bu şekliyle Türkiye’yi teslim alma gayreti içerisindeler. Ama geldiğimiz nokta da Cumhur ittifakı ülke genelinde halkımız tarafından benimsenmiş ve sevilmiştir. İnşallah büyük bir destekle bu ittifak başarılı çıkacaktır. Elazığ inşallah bizim olacak çalışmaya devam edeceğiz 20 gün kaldı bu son çıkış bu son çıkışı sahada çok iyi değerlendirin 24 Haziran seçimlerinde bir kere üzüldük bir daha üzülmeyelim" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak