Advert

MERHUM MUSTAFA ERGİN DUALARLA ANILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MERHUM MUSTAFA ERGİN DUALARLA ANILDI
MERHUM MUSTAFA ERGİN DUALARLA ANILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 819 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Yurtbaşı Belde Belediye Başkanlığı görevini yürütürken vefat eden merhum Mustafa Ergin vefatının birinci ölüm yıldönümünde dualarla anıldı.

Ergin ailesinin düzenlediği Mevlid ve yemek toplantısına yaklaşık bin kişi katıldı. Yurtbaşı Merkez Camii'nde okunan Mevlid-i Şerif'in ardından verilen yemeğe katılanlara Ergin ailesi adına teşekkür eden Feridun Ergin, şunları söyledi: “Bugün bir kez daha anladık ki rahmetli ağabeyimiz bu beldeye ve ilimize çok önemli hizmetler vermiş. Kendisine yaptıklarından dolayı tüm ailemiz adına bir kez daha minnettar olduğumuzu belirtmek istiyorum. Mevlidimize ve yemeğimize katılanlara ailem adına teşekkür ediyorum.

Yurtbaşı, merkeze bağlı bir belde. Bugün burada yaşayanların çok önemli bir bölümü birbirlerini yakından tanıyor ve önemli bir bölümü de akraba kadar yakınlar. Bugün bölgemizde bizim bu etkinliğimizin yapılacağını hemen herkes biliyordu. Buna rağmen beldede bir başka etkinliğin yapılması, özellikle müzik yayını verilmesi ne kadar etiktir bunu da vatandaşlarımızın takdirine bırakıyorum. Hiç değilse bizim bu etkinliklerimizin olduğu süre içinde insanlar saygı gösterselerdi. Neticede Mustafa Ergin yaklaşık 20-25 sene bu beldeye ve bu beldede yaşayan insanlara hizmet etmiş bir isimdi.

Bugün yaptığımız etkinliklerin siyaset ile kesinlikle ilgisi olmadığını da belirtmek istiyorum. Bu etkinliğin amacı başında da belirttiğimiz gibi ağabeyimizin vefatının seneyi devriyesidir. Buna rağmen gerçekten çok büyük bir katılım oldu. Bizleri bu önemli günümüzde yalnız bırakmayan ve bizlere manevi destek olan tüm katılımcılara ailem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI