Advert

‘MATEMATİKÇİ MAKİNALARIN ÇAĞI‘ ADLI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
‘MATEMATİKÇİ MAKİNALARIN ÇAĞI‘ ADLI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
‘MATEMATİKÇİ MAKİNALARIN ÇAĞI‘ ADLI SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 183 kez okundu.

Elazığ İl Özel İdaresi Bilim Merkezinde Bilim ve Teknoloji Haftasına özel ‘’Matematikçi Makinaların Çağı‘’ adlı söyleşisi gerçekleştirildi.

8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası dolayısıyla Elazığ İl Özel İdaresi Bilim Merkezinde bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek. Etkinliklerden ilki ‘’Matematikçi Makinaların Çağı‘’ başlıklı bir söyleşi oldu.

ProgramaGalatasaray Üniversitesi Matematik Bölümünden Prof. Dr. Muhammed Uludağ ve TUBİTAK Bilim Merkezleri Sorumlusu Dr. Şahin İdin katıldılar. Uludağ ve İdin programdaöğrencilerle buluşup sorularını cevapladılar.

Programda ilk olarak konuşan TUBİTAK Bilim Merkezleri Sorumlusu Dr. Şahin İdin TUBİTAK’ın bilimsel faaliyetleri tanıtmak ve sevdirmek adına yayınladığı dergi ve yayın faaliyetlerini tanıttı.

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümünden Prof. Dr. Muhammed Uludağ ise ‘’Matematikçi Makinaların Çağı‘’ başlıklı bir sunum yaptı.

Programın ardından bir değerlendirme yapan Prof. Dr. Muhammed Uludağçok verimli ve keyifli bir söyleşi gerçekleştiğini söyleyerek öğrencilerin soruları ve ilgileri için teşekkür etti.

İl Özel İdaresi Bilim Merkezinde Prof. Dr. Fuat Sezgin anısına 13-14 Mart tarihlerinde yapılacak olan 2. Bilim Şenliğinde iki gün boyunca bilimsel faaliyetler, söyleşi ve gösteriler gerçekleştirilecek. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!