Advert

ARSLAN: BU ŞEHİRDE YAŞAYAN HERKESİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSLAN: BU ŞEHİRDE YAŞAYAN HERKESİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR
ARSLAN: BU ŞEHİRDE YAŞAYAN HERKESİN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR İzzet TUMAY
Bu içerik 221 kez okundu.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı yüksek harita mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Arslan programı çerçevesinde, Sanayi Sitesi'ni ve Mamuret'ül Aziz Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan programı kapsamında Sanayi Sitesi'ni ve Mamuret'ül Aziz Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nı ziyaret etti.

Bu şehirde yaşayan insanımızın daha rahat, şerefiyle, onuruyla sağlıklı bir kentte yaşaması için çaba sarf ettiklerini ifade eden Arslan, "Yatırım ve istihdam olabilmesi için insanların yokluktan ve yoksulluktan kurtulması için işleyen bir mekanizmaya ihtiyaç var. Bu yönde de çaba harcıyoruz ve bütün gayretimiz de bu yönde" dedi.

İnsanlara asgari ücretle iş imkanı sunmaktansa Elazığ’da genç nüfusun ve girişimcilik ruhunun çok fazla olduğunu dile getiren Arslan, "Gençlerimizin taşı çıkartacak gücü var ama bu şehir maalesef o imkanı vermiyor. Sürekli göç veren bir şehiriz göç vermeyen kaliteli göç alan hele ki hastane ile burada bir nezih ortamda insanların oturduğu gerçekten kültürel bir atmosferin yaşandığı bir şehri inşa edeceğiz" diye konuştu.

Hüseynik Mahallesi'nde olduklarını dile getiren Arslan şunları söyledi: "Hâlâ daha o mahallemizde doğalgaz yok çünkü orada bulunan evlerin hali içler acısı 31 Mart'ta Elazığ bir karar verecek. Biz şuna inanarak yola çıktık; bizim kavgayla, dövüşle, insanlara hakaret etmekle işimiz yok. Bu şehirde yaşayan herkesin bizim başımızın üstünde yeri var ama bizim ihtiyacımız olan birlikte kalkınmaktır. Elazığ’da bir iradeye ihtiyaç var şehrin kaynaklarını doğru kullanacak ve imarını düzeltecek. Peki bu irade nereden çıkacak ancak ve ancak toplumsal iradeyle ortaya çıkar. Yani Elazığ’da yaşayan her kesimin her siyasi düşüncedeki insanın desteğiyle gelen bir belediye başkanına yani taban demokrasisine ihtiyaç var. Her kesimden insanın oy verdiği bir belediye başkanı güç verdiği belediye başkanı Elazığ’da yanlış gidişata dur diyebilir. Biz bu dur deme eylemine sizin gücünüzle yapacağız ve bu gücü biz sizde görüyoruz.

Elazığ’ın her sokağında, her caddesinde geziyoruz. İnsanlar bize umutla bakıyor ve bizi destekliyor. 31 Mart'ta biz zaferle çıkacağız Allah’ın izniyle ve hep birlikte ortaya çıkan bu güçlü iradeyle yanlış giden işlere dur diyeceğiz. Elazığ’ın içerisinde bulunduğu sorunlar bizi ve sizlerin gücünü, iradesini bekliyor. Bize güvenin kendinize inanın ki şehrimizi hep birlikte kalkındıralım."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ