Advert

ŞAMPİYONLARDAN GÜRTÜRK'E ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞAMPİYONLARDAN GÜRTÜRK'E ZİYARET
ŞAMPİYONLARDAN GÜRTÜRK'E ZİYARET İzzet TUMAY
Bu içerik 334 kez okundu.

Spor Servisi/ Antalya’da yapılan Türkiye Bilek Güreşi yarışmalarında Türkiye birincisi olan Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Özcan Ateş, Maraş'ta yapılan Türkiye Kick Boks müsabakalarında Türkiye ikincisi olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Helin Kevser Şengül ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlediği “Öğrencilerle 2023’e Koşuyoruz” konulu Logo Tasarım Yarışması'nda Türkiye birincisi olan Sevil Ölmez, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret etti.

Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hikmet Usal, Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonu olan Özcan Ateş ile birlikte Gürtürk’ü ziyaret ederek öğrencisinin başarısı hakkında bilgi verdi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Canpolat ile bilişim teknolojileri alanı öğretmeni Mehmet Kavaklı da başarılı öğrencilerine eşlik ederek Gürtürk’ü bilgilendirdi.

Başarılı öğrencilerle tek tek ilgilenen ve durumlarıyla ilgili bilgi alan Gürtürk şunları söyledi: “Elazığ eğitim alanında gösterdiği başarılarını artık sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarıları ile de perçinlemeye başlamıştır. Ardı ardında okullarımızdan ve öğrencilerimizden güzel haberler almaya devam ediyoruz.

Biz her zaman akademik başarı ile sosyal ve sportif başarının birbirini dengelediğini, birbirine olumlu etki ettiğini konuşmalarımızda ve toplantılarımızda okul müdürlerimize ve yöneticilerimize ifade etmiştik.

Elazığ, insan kaynağı açısından gerçekten büyük ve kaliteli bir potansiyele sahip.  Öğrencilerimize fırsat verilirse her şeyin en iyisini yapabileceklerini bizlere bir kez daha ispatladılar.

Geçen hafta Türkiye şampiyonu bir futbol takımımızı ağırladık. Bugün güreş şampiyonu bir öğrencimizi, kick boksta Türkiye ikincisi olmuş bir öğrencimizi ve yine Bakanlığımızın düzenlediği e-twinning yarışmasında logo tasarım dalında Türkiye birincisi olmuş bir öğrencimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bizler bu çocuklarımıza sahip çıkarak önlerindeki engelleri kaldırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde bu başarıların artarak devam edeceğine de inanıyoruz. Çünkü biz çocuklarımıza inanıyoruz, onların yetenek ve kabiliyetlerine inanıyoruz. Onlar da kendilerine güvenirlerse aşamayacakları hiçbir engel yok. İnanmak başarmanın yarısıdır diyerek ilk adımı onlar atacaklar, büyükleri olarak da biz elimizden gelen her türlü desteği onlara sağlayacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ