Advert

VALİ KALDIRIM'DAN TIP BAYRAMI MESAJI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VALİ KALDIRIM'DAN TIP BAYRAMI MESAJI
VALİ KALDIRIM'DAN TIP BAYRAMI MESAJI İzzet TUMAY
Bu içerik 287 kez okundu.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Kaldırım mesajında şunlara yer verdi: "Gelişmiş bir toplumun en önemli unsurlarından biri de sağlıklı bir yaşam hakkına sahip olmaktır. Nitekim, sosyal devlet anlayışının en önemli göstergesi tüm vatandaşlara etkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunabilmektir.

Sağlıklı bir yaşam, her bireyin temel hakkıdır. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturunca tüm bireylerin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması, insan sağlığının korunması ve mevcut sağlık sorunlarının giderilerek bu alanda en kaliteli hizmetin verilmesi bizim ülke olarak en önemli hedefimizdir.

Sağlık hizmetlerinin arzu edilen en üst seviyeye çıkartılmasında ve sağlıklı bir gelecek tesis edilmesinde yeni anlayış ve hizmet sunum tekniklerinin yanında özellikle hekimlerimize ve tüm sağlık personellerine büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Son yıllarda vatandaşa en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla sağlık alanında bir dizi düzenlemelere gidilmiş, bu kapsamda ülkemizde sağlık altyapısı ve hizmetlerinin yaygınlaştırılması ve kalitesinin artırılması yolunda ciddi mesafeler alınmış ve bu alanda dünyada en iyi işleyen modellerden biri ortaya çıkarılmıştır.

Bu bağlamda Fethi Sekin Şehir Hastanesi, merkez ve ilçelerimizde hastane ve diğer sağlık kuruluşlarının hizmete girmesiyle ilimiz, sağlık hizmetlerinin sunumunda bölgesinde bir cazibe merkezi haline gelmiş ve sağlık turizmi dahil bu alanda önemli bir misyonu üstlenmiş bulunmaktadır. Nitelikli, vatandaş odaklı ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla tüm sağlık çalışanlarımızın büyük bir azim ve özveriyle hizmet ettiklerine yürekten inanıyorum.

Bu vesile ile Tıp Bayramı'nı kutladığımız bu günde, görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarını rahmetle anıyor, milletimize hizmet vermeye devam eden sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor,  tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik ediyorum."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak