Advert

HAK, HUKUK, ADALET İÇİN ADAYIM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAK, HUKUK, ADALET İÇİN ADAYIM
HAK, HUKUK, ADALET İÇİN ADAYIM İzzet TUMAY
Bu içerik 1311 kez okundu.

İrfan ARSLAN

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partisi'nden Yazıkonak Belediye Başkanlığı'na aday olan Hatif Çadırcı, “Beldemiz 30 yıllık bir belediye geçmişine sahip. Bu süre içinde bu beldede yaşayan gençlerimiz için burada bir çalışmanın yapılmadığını görüyoruz. Belediye amacı dışına çıkıp belli kişi ve grupların hizmetine girmiş bir kurum haline gelmiş. Beldenin kanalizasyonu yok, çocuklarımızın oynayacağı bir alanı yok. Sosyal hiçbir proje burada uygulamaya konulmamış. Ben bunları yapma, hak, hukuk ve adaleti getirme adına bu göreve talipli oldum” dedi.

Yazıkonak Belediye Başkanlığı görevini yapanların beldeye eser bırakmadıklarını belirten Çadırcı, şunları söyledi: "30 yıllık süre içinde beldemizde geleceğimiz olan gençlere yönelik hiçbir çalışma yapılmamış. Bunun sonucunda gençlerimiz farklı eğilimlere yönelmişler. Biz göreve geldiğimizde gençlerimize ve çocuklarımıza hitap edecek ileri düzeyde donanımlı eğitim, kültürel ve sportif faaliyetleri yapabilecek bir Gençlik Merkezi Kompleksi yapacağız.  Çocuklarımızın aileleri ile birlikte vakit geçirebilecekleri park alanları yapacağız.

Bugün beldede halk ile belediye arasında kopukluk var. Belediyenin tüm halka hizmet vermesi gerektiği inancındayım. Oysa bugün belediye belirli kişilerin ve grupların isteğini yerine getiren bir kurum haline gelmiş. Beldemizde belediye rutin işlerinin dışında bir çalışma yapmıyor. Belediye her dönemde bir kalem çalışmaya yönelmiş. Bunun sıkıntıları yaşanıyor.  Oysa burası gelişmeye ve kalkınmaya son derece elverişli bir yerleşim alanı. Bu sosyal etkinlikler yapılarak değerlendirilmemiş, beldeye yeni kazanımlar sağlanmamıştır.

Biz 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde vatandaşlarımızın teveccühü olur da bu göreve seçilirsek, öncelikli olarak beldemizin sorunlarına çözüm getirecek çalışmalarımızı başlatırken, beldemizin gelişmesi adına da bu alanda adımlarımızı atacağız. Kadın ve erkek girişimci kardeşlerimizin meslek edinmeleri için meslek edindirme kursları açacağız. İş yerlerinde veya evlerinde çalışıp iş ve meslek sahibi olmalarını sağlayacak çalışmalar yapacağız. Beldenin imar sorununa en uygun ve kolay çözüm getirecek çalışmalarımızı yapacağız. Yetimin, yoksulun, dulun ve fakirlerin hakkını teslim edip sahipleneceğiz. Yazıkonak için sağlık ocağı, yataklı acil muayene, müşahede ve gözlem odası ile polikliniği olan bir hastane yapıp beldemizin bu eksikliğini gidereceğiz. Belediyeye ait düğün salonu yaptıracağız. Genç kızlarımız için çeyiz, erkeklerimiz için de ihtiyaçlarına göre düğün desteği vereceğiz.

Planlı ve programlı çalışacak israfı ve yolsuzluğu önleyeceğiz. Önlenecek olan israf ve yolsuzluklar projelerimizi gerçekleştirmeye yetecek bütçeleri oluşturacaktır. Adil olacağız. Ayrımcılık yapmayacak, herkese kapımız açık olacak.

Bizim derdimiz Yazıkonak’tır. Halkımızın dertleriyle dertlendiğimiz için bu yola çıktım.  Beldemizin sorunlarını hep beraber çözüme kavuşturacağız. Çünkü bizim derdimiz Yazıkonak’tır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ