Advert

ÇALIŞMALARIMI TAMAMLAMAK İSTİYORUM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÇALIŞMALARIMI TAMAMLAMAK İSTİYORUM
ÇALIŞMALARIMI TAMAMLAMAK İSTİYORUM İzzet TUMAY
Bu içerik 1214 kez okundu.

İrfan ARSLAN

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Keban ilçesinden bağımsız olarak belediye başkanlığına aday olan Fethiye Atlı, "Bilindiği gibi geçen seçimlerde AK Parti'den belediye başkan adayı olmuş ve seçimleri Kebanlıların teveccühü ile kazanmıştım. Beş senelik başkanlığım döneminde ilçemizin sorunlarına çözüm getirmek adına elimden gelen çabayı gösterdim. Ancak bazı çalışmalarımız tamamlanmadı. Bu dönem başladığımız ancak tamamlayamadığım projeleri tamamlama adına tekrar göreve talipli oldum. Aslında bu kararımda Keban halkının baskısı söz konusu oldu. Onların tekrar aday olmam yönündeki taleplerini kıramadım. Allah nasip ederse bir dönem daha bu işi yapıp sonra köşeme çekilmek istiyorum" dedi.

Babasının da 50 yıl önce Keban’da belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Belediye Başkanı ve başkan adayı Atlı, "Bugün halen 50 yıl önce rahmetli babamın yaptıkları büyük bir memnuniyetle anlatılıyor. Bu beni bir evlat olarak gururlandırıyor. Ben de Keban için düşündüklerimi hayata geçirip projelerimi tamamlayıp gelecek yıllarda hayır ile anılmak istiyorum. Ben de o babanın çocuğuyum” diye konuştu.

Keban’da değişimin devam etmesi için devam eden çalışmalarının önümüzdeki beş yıllık süre içinde tamamlanması adına elinden gelen çabayı göstereceğini belirten Atlı, şunları söyledi: "İlçemizin sorunlarına vakıfım. Görev sürem içinde bunların çözümü noktasında önemli adımlar attım. İlçe spor salonunun tekrar gençlerin hizmetine açılması adına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün gerekli çalışmaları tamamlamasını bekliyorum. Meteoroloji Müdürlüğü'nün binalarının bulunduğu alanı garaj yapma konusundaki çalışmalarımızda bazı sıkıntılar yaşandı. Burayı tekrar sıkıntıları aşıp ilçeye kazandırma adına bir girişimimiz olacak. İlçeye bir mezbahane kazandırma çalışmalarımız tamamlandı. Açılışa hazır hale geldi. Konut yapılması girişimlerimiz devam ediyor. İlçemizin su sorunu olduğu iddia ediliyor. Bu doğru değil. Konuyla ilgili yapılan çalışmalarımız var. Mevcut kullanılan su sürekli analiz ediliyor ve bir olumsuzluk söz konusu değil. Bunun yanında yeni dönem için yeni bir şebeke projemiz de var. Arıtma tesisi için çalışmalarımız devam ediyor.

Belediye başkanlığım döneminde Belediyemizin araç parkı neredeyse yenilendi. Bu araçları alırken de bütçemizden para harcanmadı, çok önemli bir bölümü hibe ile alındı. Biz bütçe olarak sıkıntı yaşayan bir belediye konumundayız. Buna rağmen gerek bakanlıklardan aldığımız yardım ve hibe, gerek Belediyeler Birliği'nden aldığımız hibe, gerekse çeşitli belediyelerden aldığımız desteklerle ilçemizin gelişmesi yönünde ihtiyaçlarımızı karşıladık.

İlçemizin hemen hemen tüm yollarını kilitli parke taşı ile döşedik. Bunu yaparken de özellikle belki de ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek kadınlarımızın bu işi yapmasını sağladık. Böylece kadınlarımız bir meslek sahibi oldular.

Keban’a olan görevimi bu dönem belediye başkanı seçilerek tamamlamayı planlıyorum. Rabbim bu düşüncemi gerçekleştirecek imkanı verirse beş yol sonra Keban’daki değişimi herkes görecek.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA