Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 328 kez okundu.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı yüksek harita mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Arslan programı çerçevesinde, Organize Sanayi Bölgesi, Karayolları Elazığ Bölge Müdürlüğü ve Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Haluk Arslan programı kapsamında Organize Sanayi Bölgesi, Karayolları Elazığ Bölge Müdürlüğü ve Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Arslan Elazığ’ın her kilit noktasında, sinir uçlarında çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, "Şehrimizde gezerken vatandaşlarımız ile fikir alışverişi yaparken en önemli sorunlardan biri de işsizlik olarak karşımıza çıkıyor. Gençlerimiz işsiz. Yatırım ve istihdam noktasında lokomotif görevi gören bölgelerimizden biri Elazığ Organize Sanayi Bölgesi'dir. Buranın kusursuz işliyor olması buradaki yatırımcının mutlu olması bu da bu bölgedeki sorunlarının çözülmesinden geçer. Bu bölge de sorunlar çözüldükçe yatırımla doğru orantılı olarak da istihdam da artacaktır" dedi.

'ELAZIĞ ERTELENMİŞ SORUNLAR İLE BOĞUŞUYOR'

Arslan, "Biz Elazığ’ın gerçekleri ile siyaset yaptıklarını dile getirirken başkan adayı olurken kimseyi aldatamaya kimseye olmayacak şeyleri vaat etmeye niyetimiz yok. Şehrimizde olması gereken işler de bütçe de program da bellidir. Aslında biz bugün Elazığ’da ertelenen işlerin sıkıntısını yaşıyoruz. Bu sıkıntıları gidermek için doğru işler yapmalıyız. Artık bundan sonra makamlarda oturup protokol belediyeciliği yaparak birkaç park bahçe düzenlemesi, kaldırım, asfalt gibi yüzeysel işlerden ziyade altyapı işlerinin çözülmesi gerekir. Elazığ bu anlamda ertelenmiş sorunlar ile boğuşuyor. Biz gerçekçi sorunları ortaya koyarak gerçekçi çözüm yollarını da halkımızla paylaşıyoruz" diye konuştu.

'ELAZIĞ’IN KAYNAKLARINDA HAKKI OLAN HERKESİN BİR SÖZÜ OLACAK'

Elazığ’da artık iyi ve doğru işlerin olmasını istediklerini belirten Arslan, şunları söyledi: "Önümüzde bir seçim var, bu seçim sonrası artık şehrimizde yapılan yanlışlara dur diyelim, yapılan iyi şeyler varsa da daha iyi olması için karar vereceğiz ve biz de bu mücadelenin içine girdik. Bu iyi şeyleri yapacak kötü gidişata dur diyecek gücü ve birikimi kendimizde gördüğümüz içinde aday olup halkımızın yanında yerimizi alalım istedik. Elazığ’da yaşayan herkes hangi siyasi görüşten olursa olsun hangi fikirden olursa olsun ırkı mezhebi fark etmeden Elazığ’ın kaynaklarında hakkı olan herkesin bu şehirde bu seçimde bir sözü olacak bu sözü de sandığa yansıyacak. Bizler de bir belediye başkanı adayı olarak şunu ifade ediyoruz; Birisi oraya belediye başkanı olarak seçilecek, bu seçilecek kişi eğer elinden iş gelirse hepimize doğru adil bir şekilde hizmet edecek ama eğer elinden iş gelmiyorsa da yapacağı şey makamda oturup o açılış senin bu açılış benim gezmek olacak. Biz Elazığlılar olarak bu senaryoyu iki dönemdir izliyoruz, bundan sonra da izlemeye niyetimiz yok. Artık Elazığ’da bu senaryo bitti, biz halkımız ile el ele verip 31 Mart'ta yeni bir senaryo yazacağız. Sonu hüsranla biten filmlerden artık bıktık. Biz Elazığlılar olarak mutlu olmak istiyoruz. Bu şehirde yaşayan insanların yüzünde tebessüm oluşturacak insanları mutlu edecek yönetimde biz olacağız." Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI