Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 316 kez okundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşu, ev ziyareti ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların taleplerini dinledi ve 31 Mart seçimleri için destek istedi. Şerifoğulları, Hicret Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış programına da katılarak mahalle halkıyla buluştu.

SKM açılışında konuşan Şerifoğulları, coşkulu karşılamadan ötürü mahalle halkına teşekkür ederek, “Hicret Mahallesi yine kendisine yakışanı yaptı. Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu, partimizin yanında olduğunu, Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği adayın yanında olduğunu gösterdi ve bu salonu doldurarak 31 Mart’ta zaferle ayrılacağımızın ayak sesleri buradan tüm Elazığ’a duyurdu. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Milletvekilleri ve parti teşkilatlarıyla birlikte Elazığ’ı karış karış gezerek AK Parti’nin 17 yılda yaptığı hizmetleri ve 5 yıl boyunca Elazığ’a yapacakları projeleri anlattıklarını belirten Şerifoğulları, “Bu mücadelemiz, bu koşumuz 31 Mart’a kadar devam edecek. Allah nasip ederse, seçimden zaferle ayrıldıktan sonra 1 Nisan’dan itibaren cesaretle, kararlılıkla koşumuz 5 yıl boyunca devam edecek” diye konuştu.

“DERDİMİZ MİLLET, DERDİMİZ MEMLEKET”

Tek amaçlarının Elazığ’a ve Elazığ halkına hizmet etmek olduğunu vurgulayan Şerifoğulları, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz bu makamı sadece ve sadece sizlere hizmet etmek için bir araç olarak görüyoruz. Bu makamı size hizmetkarlık olarak görüyoruz. Rabbim sizlere en güzel hizmetleri getirmeyi nasip etsin. Sizlere en güzel hizmeti getirebilmek için gayret edeceğiz, çalışacağız. En güzel hizmet belediyeciliğini aynı zamanda en güzel gönül belediyeciliğini icra edebilme adına ekibimizle birlikte çalışacağız. Sizlerin derdiyle dertlenmek, sizlerin sıkıntılarıyla hemhal olmak, iyi gününüzde, kötü gününüzde sizlerle bir arada olabilmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Sizlerle birlikte yol yürüyeceğiz.”

Elazığ’ın her mahallesini karış karış gezdiklerini ve sorunları tespit ettiklerini belirten Şerifoğulları, sorunların ve sıkıntıların çözümü noktasında projeler hazırladıklarını aktardı. Bu kapsamda 11 ana başlıkta 100 proje hazırladıklarını ifade eden Şerifoğulları, “Bizler altyapı projelerimizle bu şehrin altyapı problemini çözmek istiyoruz. Ulaşım projelerimizle bu şehrin trafik problemini asgariye indirmek istiyoruz. Otoparklarla, kavşak düzenlemeleriyle, battı-çıktı kavşaklarıyla bu şehrin trafik problemini çözmek istiyoruz. Vizyon projelerimizle bu şehre değer katmak istiyoruz. Kültür ve turizm projelerimizle Harputumuzu ayağa kaldırmak istiyoruz. Harput’la birlikte Elazığımızın da ayağa kalkacağını çok iyi biliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımızla kimsesizlerin kimsesi olacağız. Kimseniz yoksa, biz varız diyoruz. Belirli bir zümrenin başkanı olmayacağız. Biz kimsesizlerin başkanı olacağız. Kimsesizlerin elinden tutan bir başkan olacağım Allah’ın izni ile. Bizlerin siyasetinin özünde adalet, dürüstlük, şeffaflık, hesap verebilirlik olacak. Aynı zamanda sizlerin gönlüne girebilmek olacak” şeklinde konuştu.

“ADALETTEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

Yönetim anlayışında adaletten taviz vermeyeceklerini ve Şehrül Emin vasfını en güzel şekilde yerine getireceğini vurgulayan Şerifoğulları, “Adaletten asla geri adım atmayacağız. Çünkü bu şehre Şehrül Emin olacağımı biliyorum. Şehrül Emin demek bu şehirde yaşayan insanların emaneti olmak ve bu emanete ihanet etmemek demek. Şehrül Emin demek Hz. Ömer’in adaleti, Hz. Ebubekir’in sadıkı, Hz. Ali’nin vefası ve cesaretli yönetim anlayışını benimsemek demek. Bu makamlar milletin emanetidir. Bunu çok iyi biliyorum. Allah’ın izni ile bu makama oturursak 5 yıl boyunca Şehrül Emin vasfını en güzel şekilde yerine getireceğim” dedi.

Şerifoğulları, Hicret Mahallesi’nin Güney Çevre Yolu'na bağlantı yollarını en kısa zamanda açacaklarını, Şorşor Deresi'nin Hicret Mahallesi'nde kalan kısmını yaparak, rekreasyon çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi. Tuğla fabrikasının duvarının geri çekilerek yolu genişleteceklerini de ifade eden Şerifoğulları, ayrıca Hicret Mahallesi'nde temeli atılan Pınarlar Camii'nin kısa zamanda tamamlanması için destek vereceklerini vurguladı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI