Advert

AKPINAR MAHALLESİ MUHTAR ADAYI CAN: HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ONUR MESELESİDİR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AKPINAR MAHALLESİ MUHTAR ADAYI CAN: HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ONUR MESELESİDİR
AKPINAR MAHALLESİ MUHTAR ADAYI CAN: HİZMET ETMEK BENİM İÇİN BİR ONUR MESELESİDİR İzzet TUMAY
Bu içerik 448 kez okundu.

Fırat POLAT / 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Akpınar Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Cemil Can, mahalleye ve mahalle sakinlerine hizmet etmek için aday olduğunu söyledi.

Gazetemize özel açıklama yapan muhtar adayı Can, 1963 yılında Elazığ'da doğduğunu, ilk ve orta öğretimini Elazığ'da tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu'ndan mezun olduğunu, Şekerbank Elazığ Şubesi'nde kısım amiri olarak çalıştığını belirterek, "Edindiğim bilgi, beceri ve deneyimlerimle Akpınar Mahallesi'ne hizmet etmek için aday oldum" dedi.

Can, açıklamasında şunlara yer verdi: "Bütün mahalle sakinlerine aynı mesafede olmak, kimseye ayrım yapmadan, Yunus Emre'nin deyişiyle 'Yaratılanı severiz Yaradandan ötürü' düşüncesini ilke edinmiş bir kardeşiniz olarak mahallemiz sakinlerine hizmet etmek için aday oldum. Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Akpınar Mahallesi, şehrin merkezinde bulunmasına rağmen bir kenar mahalle gibi görülüyor. Mahallemize hizmet etmek benim için bir onur meselesidir. Mahallemizi bu görüntüden kurtarmak gerekir. Altyapı, oto park, çocuk parkı başta olmak üzere çevre düzenlemesi için belediye hizmetlerinden yeterince yararlanmak için elimden gelen çabayı göstereceğim. Sosyal yardıma muhtaç aileleri yerinde tespit ederek gerekli yardımı almaları için elimden gelen çabayı göstereceğim."

Akpınar Mahallesi sakinlerinin kendisini tercih etmelerinden dolayı kesinlikle pişman olmayacaklarını kaydeden Can, "Akpınar Mahallesi muhtar adaylarının hepsine ayrı ayrı saygı ve selamlarımı sunuyorum. Rabbim kime nasip etmişse o kazansın. Kazanan muhtarın başımın üstünde yeri vardır. İlk tebrik eden de ben olacağım" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ