Advert

SAĞLAM: ALIMLAR GENÇLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SAĞLAM: ALIMLAR GENÇLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT
SAĞLAM: ALIMLAR GENÇLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT İzzet TUMAY
Bu içerik 435 kez okundu.

Fırat POLAT / Zirve Beden Eğitimi Hazırlık Kursu Antrenörü Mustafa Sağlam, bekçilik, astsubaylık ve POMEM alımlarının gençler için büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımı için düğmeye basıldı. Elazığ için de 50 çarşı ve mahalle bekçisi personeli alımı yapılacak olan sınav öncesinde açıklamalarda bulunan antrenör Mustafa Sağlam, "Sayın İç İşleri Bakanı'nın istihdam için vermiş olduğu 30 bin personel alımı gerçekten ülkemiz gençliği için büyük şans. Üniversite ve lise mezunu insanların hem meslek olarak hem de ülke savunmasında milliyetçi ruhla hareket etmesi bu tür alımlarda ilginin de artmasına sebep oluyor. Parkur sınavına yönelik yaptığımız hazırlıklarda genç arkadaşlarımızın bu meslek için heyecanlı olduğunu görmek bizleri bayağı mutlu ediyor" dedi.

Üniversitelerin beden eğitimi fakültelerine öğrencileri hazırlayan Zirve Beden Eğitim ve Hazırlık Kursu'nda yeni sezon çalışmaları nisan ayında başlayacak. Konu üzerine konuşan antrenör Sağlam, "Üniversitelerin BESYO bölümleri için yapılacak olan özel yetenek sınavlarına nisan ayında start vereceğiz. Son zamanlarda TYT sınavından alınan puanların önem kazandığı özel yetenek sınavlarında öğrencilerimizi büyük bir başarı örneği göstererek BESYO bölümlerine sokuyoruz. Yaptığımız profesyonel antrenmanlarla öğrenci kardeşlerimiz sınavlara daha hazır bir şekilde giriyorlar" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU