Advert

MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAŞKAN YANILMAZ’A ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAŞKAN YANILMAZ’A ZİYARET
MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAŞKAN YANILMAZ’A ZİYARET İzzet TUMAY
Bu içerik 851 kez okundu.

MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAŞKAN YANILMAZ’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Merhum Elazığ Eski Milletvekili Hamza Yanılmaz’ın vefatının 8.yıldönümü vesilesi ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Yanılmaz’ın adil, çalışkan ve hoşgörülü bir belediye başkanlığı yaptığını kaydeden Erol, “Mevcut belediye başkanımız bir abi edasıyla Elazığlılara yaklaştı. Makamlar geçicidir aslolan hizmetlerdir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a ziyareti dolasıyla teşekkür eden Başkan Yanılmaz, kardeşi merhum Hamza Yanılmaz’ın Elazığ’a çok faydalı işler yaptığını ve güzel eserler bıraktığını kaydetti. Beş yıllık belediye başkanlığı döneminde Elazığ’ın tamamına hizmet götürme sözü verdiğini ve büyükşehir mantığıyla şehre hizmet ettiklerini kaydeden Yanılmaz, Elazığ’ın birliği, vatanseverliği ve duyarlılığıyla önemli bir şehir olduğunu ve kendisinin de bu şehre hizmet etmekten dolayı çok gururlu olduğunu ifade etti.

Şehrin menfaatleri söz konusu olduğunda beş milletvekili ve belediye başkanının hep birlikte çabaladığını ve herkesin ortak amacının şehri kalkındırmak olduğunu kaydeden Yanılmaz, seçimden sonrada Erol ile iki hemşehri olarak iki kardeş olarak iki dost olarak bir araya geleceklerini ve Elazığ için yapılacak her yatırımı, hizmeti destekleyeceklerini belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ