Advert

GÖKÇE, BBP’YE DÖNECEK Mİ?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÖKÇE, BBP’YE DÖNECEK Mİ?
GÖKÇE, BBP’YE DÖNECEK Mİ? İzzet TUMAY
Bu içerik 1247 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Alpay Gökçe partisine mi dönüyor?

31 Mart yerel seçim öncesinde BBP İl Başkanlığı görevinden istifa eden Alpay Gökçe MHP’den Elazığ Belediyesi meclis üyesi adayı olmuştu.

MHP’den gelen teklif üzerine MHP’den Elazığ Belediyesi meclis üyesi adayı olan Gökçe, meclis üyeliği görevine hangi partide devam edeceğini açıkladı.

‘SİYASETE DE, MECLİS ÜYELİĞİNE DE MHP’DE DEVAM EDECEĞİM’

MHP’den BBP’ye geçecek mi sorusunu yanıtlayan Gökçe, ”Seçimden iki üç ay önce il başkanlığı görevimden istifa etmiştim, orada bir boşluk doğmuştu. Bu arada üç aylık süre zarfında Milliyetçi Hareket Partisi'nden davet gelmişti. Ben il başkanlığında istifa edip direk Milliyetçi Hareket Partisi'ne geçmedim. O süreçte üç aylık bir boşluğumuz olmuştu, o arada bir davet almıştım. Benim durumumda partiler arası bir geçiş olmadı. Benim adaylığım partiler arası bir anlaşma sonucunda olmadı tamamen bireysel bir kararla alınmış bir süreçti. Bundan dolayı meclis üyeliği görevime ve siyasete MHP’de devam edeceğim’’ diyerek son noktayı koydu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3